Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt sírhatok ilyen sokat?

Mi miatt sírhatok ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Rendszeresen rámtör az érzés, bizonyos dolgoknál, hogy sírnék, vissza is tartanám, de mégis kijön.. Pl ballagásomon, barátnőm szalagavatóján, ezek még érthetőek, de van hogy amikor a barátnőmtől hazamegyek, akkor is rám tör, vagy ha a keresztfiamtól kell elköszönnöm pár nap után.. Hiába tudom hogy pár nappal késöbb megint talàlkozok velük, mégis kijön. Nem tudok vele mit kezdeni, zavar is, barátnőmmel többször volt ebből konfliktus, hogy miért sírok ennyit. Azt tudom hogy gyengébb lelkű vagyok, de azt is belátom, hogy elég hülye dolgokon tudok sírni, amin normál esetben nem igen szoktak. Lehet esetleg valami gyerekkori trauma, amire nem emlékszek? lehet gáz hogy 24 éves fiú létemre ilyen vagyok, meg ilyet kérdezek, de nem tudok már mit tenni, egyenlőre szakemberhez nem szeretnék fordulni

2020. máj. 9. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Érzékeny vagy. Az nem szégyen;) joszived van. En is mindig tudnék sírni akárhányszor anyara gondolok annyira szeretem.
2020. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy akkor nem gáz, de akkor se tartom normálisnak, még harmadikos koromban volt olyan, hogy akkori osztálytársam nálunk volt és sírva fakadtam, amikor hazament, akkor még betudtam annak, hogy gyerek voltam, de olyan is volt, hogy a barátnőmmel hazaértünk nyaralásból, és amikor tőle indultam haza, akkor is rám jøtt, pedig tudtam, hogy 2 nappal késöbb megint talàlkozunk
2020. máj. 9. 23:37
 3/3 Lala777 ***** válasza:

Nem lehet hogy eros hangulatingadozasaid vannak?

Tudsz valakivel ugy beszelgetni hogy kifejezed magadat?

En ram akkor szokott ilyesmi ramtorni a siras ok nelkul, mikor nemtudom kifejezni magamat sok idon at keresztul.

Remelem tudtam segiteni.

2020. máj. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!