Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám miért hangosítja ki a...

Anyám miért hangosítja ki a telefont, ha ugyanúgy a füléhez teszi?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő! Már évek óta minden egyes beszélgatését hallgatnom kell, mert kihangosítja a telefont, de akkor is a füléhez teszi. Bármit amit hallgat olyan hangosan hallgatja, hogy meg lehet őtülni a környezetében!

Hogyan szoktassam le róla?


Buszon is kihangosítja, és a füléhez teszi a telefont. Mindenki hallja amit a másik fél mond, de anyámat nem érdekli. Amikor szóba hozom, akkor meg csak annyit mond, hogy "mert így jobb".


Nem bírom már hallgatni az egész napos szarságait! Miért nem bírja normál hangerőn hallgatni?


A tévét is úgy nézi. vagy a youtube-on ha néz valamit. fent az emeleten zárt ajtó mögött kivehetőek a szavak! BORZASZTÓÓÓ!!!


2020. jún. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz a hallása
2020. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mitől? Akkor meg hangosítsa fel (ne ki) és tegye a füléhez. lehet hallani simán. és akkor a környezete semmit nem hall belőle..
2020. jún. 14. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
headset fülhallgató nincs a telefonhoz?
2020. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de van, csak nem használja. Annyiszor mondtam már neki, hogy kicsit figyeljen már a környezetére is. Nekem ez egy kínszenvedés. EGész álló nap hallgatom, egy perc nyugtom sincs. Tévéznék? Dehogy. nem hallom a tévét anyámtól és a beszélgetései miatt. Fülhallgatóval hallgatnék valamit? szó sincs róla. A hátérzaj maitt élvezhetetlen..

Bezzeg amikor én telefonálok, majd meg pukkadok a feszengéstől, hogy ne emeljem fel a hangom úgy suttogok a telefonba, hogy még azok se nagyon hallanak akikkel beszélek.

2020. jún. 14. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne te használj headsetet hanem anyukád :D Így nem zavarna senkit sem és azt meg úgy orditattja ahogy akarja
2020. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom :6. NEKI IS VAN! ezt írtam. de van, csak nem használja!. két napig használja aztán "elfelejti". és kezdődik az egész előről.
2020. jún. 14. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Süket, és romlik a memóriája
2020. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves? Mit mond amikor elmondod neki mennyire prosztó dolog ez?

Próbálj meg találni valamit ami őt idegesíti és mondd el, hogy olyan érzést okoz neked hallgatni a beszélgetését mint neki az amit ő utál.

Bár gyanítom hogy öreg, és új neki a technika világa, de ha kicsit gonosz irányba akarsz menni akkor kezdj vele telefonon kínos dolgokról beszélni, hátha észhez tér. Először csak akkor amikor nincs nyilvános helyen, hogy szokja mi vár rá, aztán bevetheted élesben - de csak miután az ilyen beszélgetés rutinná válik, és kérdezd meg van-e rajta headset mert muszáj kínos dolgokról beszélnetek.

Ha van táskája akkor vegyél neki egy pótfülest (a meglévő mellé) és tedd bele, nehogy azt mondja hogy nincs nála.

Amúgy a drága fülesek - beats, dolby, jól szűrik a háttérzajt, az olcsóbb kategóriában ott a senheiser meg a marley, azokat tudom ajánlani. Szerintem media marktban ki tudod próbálni, én a marleymat használtam alváshoz füldugó helyett, nem nyomja a fülemet és alig hallok a külvilágból bármit úgyhogy ezt neked tudom ajánlani. A sony is hű társam volt amíg nem lett rajta egy fura bug szóval azt kerüld.

2020. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!