Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális dolog e...

Szerintetek normális dolog e az hogy egy 21 éves lány akinek van egy másfél éves gyereke, tanga bugyiban és alig takaró alsó ruházatban mutogatja a "hátsóját" egy közösségi oldalon?! (Rengeteg képet tölt fel napi szinten.)

Figyelt kérdés

Tehát, rengeteg képet tölt fel napi szinten, rengeteg bejegyzése van. Szó szerint kilátszik a hátsóját mutogatja és egy tanga bugyiban van. Meg ilyen örömlány szerű fotók tömkelege van feltöltve neki.

Másik képei arról szólnak 21 évesen van egy gyereke.

Szerintetek ez normális?! Szerintem nem! Valahogy elém került egy publikus képe Instagramon (nem értem miért ajanlott bejegyzés.) És kommentet írtam, mennyire szánalmas. Majd minden féle undorító fejű -nek, csövesnek, irigyek, lettem hordva. Én nem vagyok irigy. Most akkor ki a hülye?! Véleményeket várok.


2020. jún. 15. 19:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
Úgy mutogatja a pitsáját, ahogy akarja. Engem sokkal jobban zavar az, amikor egyes mamik kényszert éreznek rá, hogy folyamatosan tolják fel a gyerekük minden lépését a netre. Napi több fotó, arccal mindennel. Az még mindig sokkal jobb, ha saját magát mutogatja, az az ő döntése, engem nem izgat. Az ilyen exhib embereket kikövetem vagy elkerülöm messziről.
2020. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
82%
De te mindem egyes kutyaszarhoz odahajolsz, hogy bebizonyitsd, budos?
2020. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%

Ez valóban szörnyű.


Linket tudsz adni?

2020. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%

“ Felőlem! Mutogassa csak, nem rajtam röhög a fél internet, nekem 8.”


De, rajtad röhög 🤣🤣🤣

2020. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha nem lenne gyereke se tartanám túl okos döntésnek, szerintem a gyerek a legkisebb faktor itt. Nem gondolom, hogy csak azért, mert valaki szült, akkor már ne csinálhatná azt, amit akar. Nyilván, én lapvetően a fenékmutogatástól idegenkedem. Mindenki más, szerintem kicsit közönséges és nem túl okos.

Bár, én is voltam 21 éves, akkoriban nekem is volt kint kép úgy, hogy látszódjon a fenekem. Szóval nem török pálcát felette. Ma már nem raknék ki ilyet.

2020. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Igen, kint van a teljes meztelen hátsója, a tükörbe fotózza magát a telefonnal a tükörben meg látszik hogy ott ül a kövön a kisgyerek és nézi. Ez tényleg borzalmas! Inkább siralmas látvány.
2020. jún. 15. 20:46
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a gyerek is a képen?
2020. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális. De kár volt kommentelned. Azt tapasztalom a fiatal anyák egy idő után behülyülnek... Tisztelet a kivételnek.
2020. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Persze hogy látszik a képen a gyerek is! Már az elején írtam hogy van ilyen és olyan képe is feltöltve. Nem mindegyiken. De a tükörben látszik a kupleráj a "szobában", a rendetlenség, és ott ül a kövön a gyerek mellette és néz. A szobát azért.tettem idézőjelbe mert ilyen régi kockás kövön ül a gyerek
2020. jún. 15. 21:17
 30/35 A kérdező kommentje:
A tükörben a háttérben* látszik a rendetlenség. Anyuka egy szál tanga bugyiban pucsít, a kisgyerek meg a hideg? Kövön ül, és nézi ahogy anyuci fotózza magát a tükörben a telefonnal.
2020. jún. 15. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!