Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok "pszichopata...

Mi ez a sok "pszichopata vagyok", "nincsenek érzéseim és nem szorongok" meg hasonló kérdés? Nagyon megszaporodtak az utóbbi időben.

Figyelt kérdés
Csomó ilyet olvastam. "Akárhogy kötődik hozzám valaki én nem tudok", "olyan mintha nem lennének bennem már érzelmek", "mintha elhagyott volna a saját énem", meg ilyenek. NEm szó szerint idéztem, de effélék. Mi ez a sok lélek nélküli pszichopata/szociopata alapú kérdés? Divatos lett, vagy komolyan valami gáz van?

2020. jún. 16. 19:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ha ezek mind túlsúlyos bully-kidek akik metált hallgatnak a bánatukra ami nem lehet pszichónak de mindegy (amilyen én is voltam mielőtt pszichopata lettem :DD) akkor nem biztos hogy fogok.
2020. jún. 16. 20:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem...szóval te vagy a tejet vásárló emberke,akivel ma találkoztam..Már minden világos.
2020. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan, mint az introveltáltság. Manapság divat lett introvertáltnak lenni, mert az olyan a kérdések is eléggé megszaporodtak, ami róluk szól, holott a legtöbb szerencsétlennek halvány fingja nincs a szó jelentéséről.
2020. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
csak retardáltak
2020. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemhiányosak. Így akarnak kitűnni a tömegből.
2020. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezek csak ilyennek szeretnének látszani, ne aggódj.
2020. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan nehéz egy pszichopatát eljátszani,a kérdésre válaszolva. És befolyásolhatják később a személyiségét is.
2020. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!