Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik így viselkednek a természetben?

Figyelt kérdés

Nagyon félnek a kullancsoktól, és nem igazán kedvelik a rovarokat és a bogarakat. Ebből kifolyólag nem mernek lefeküdni a fűben vagy végigsétálni egy olyan területen ahol magas a gaz, sűrű az aljnövényzet.


Csak olyan helyre hajlandóak túrázni menni, ahol jól kitaposott ösvényen tudnak haladni és onnan nem térnének le semmi pénzért.


Ráadásul minden alkalommal megijednek, amikor azt érzik, hogy mászik rajtuk valami, gyakran akkor is, ha csak hozzájuk ért valami.



2020. jún. 17. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mit kéne gondolni? Vagy azt várod, hogy itt röhögjünk rajtuk, hogy hahahhaha hülye városi pi..a!? Nem mindenki nagy természetjáró, el kell szépen fogadni.
2020. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben semmit. Szerintem ezeket a dolgokat nagyrészt senki nem kedveli(kullancs, gazos út).
2020. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak jönni velem extrém túrára és kempingezni, ennyi.

Azért, mert ők így látják, semmivel nem lesznek rosszabbak vagy kevesebbek.

21/L

2020. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban szedtem ki magambol egy kullancsot, pedig nem is emlekszem, hogy olyan gazos helyen jartam volna. Ha turazik az ember közephegysegtöl felfele, akkor meg tanyleg nem olyan gyakori, hogy ilyen gazos helyre bukkan, marcsak a klimatikus viszonyokbol adodoan sem.
2020. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2020. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!