Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket mindig butáztak/butáznak és elmesélnék?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem általánosban igen!Nyíltan az osztálytársaim előtt...azt mondta a tanár,hogy olyan buta vagyok,hogy annak örülhetek,ha egy szar szakmát megszerzek..Aztán amikor jobb lett a bizim azt mondta,hogy jól lesek,jó a szemem..pedig nem hülye voltam...se buta..csak visszahúzódó! Lesni meg nem tudtam,mert szar volt a szemem.Ja mára diplomám van,nyelvvizsgám van és jól kereső állásom. Viszont máig emiatt harag van bennem
2020. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Na látod látod,

A harag arra száll aki adja.

Ő már azt sem tudja ki vagy, te meg evtizedek óta emeszted magad.


Persze,engem is butaztak?

Mondták rám csunyabbakat is.

Kit érdekel?

2020. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jogos kettes teljesen.1 vagyok,de hogy engedjem el? ezt még nem sikerült megtanulnom
2020. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem előre nézel?

A múltnak vége.

Egyébként ez legyen a legnagyobb bajod hogy lebutaztak.


Ez az emlék addig van amíg te fentartod . Nem?

Amíg gondolsz rá.

Amire nem gondolsz az nincs.


Arra gondolj amit éppen csinálsz.


Ha nem megy akkor használd az agykontrollt.

2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem általánosban egy tanárom tartott butának, mondta is, pedig nem buta voltam, csak nem volt kedvem sokat tanulni.


Amikor felvettek egy jó suliba, oda, ahová menni is akartam, azt mondta az egész osztály előtt, hogy biztos protekcióval vettek fel..


Ennek már jó pár éve. Azóta is megállom a helyem a suliban is, meg az élet más területein is.


Nincs harag bennem irányába, csak akkoriban szarul esett. De ez van, ami elmúlt, az már elmúlt. :)

2020. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ált isk negyedikben, ha nem vesznek ki a suliból, akkor megbuktam volna. A másik suliban a jobbak közé tartoztam. Most mérnök vagyok. A világ több pontján megrendelésekkel (Szomszéd országok és Ázsia)

Amiben igaza volt a tanerőnek, hogy a helyesírásom mindhárom nyelven, - amit használok - katasztrófa

2020. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!