Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány évesen voltál már öngyilk...

Hány évesen voltál már öngyilkos és miért? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
Az is érdekel ha csak ismersz olyat és életkörülményeit, vagy ha csak gondolatban tervezted.most 30 vagyok,én 15 voltam mikor anyám meghalt hirtelen, új suli,új lakhely,kisebb házba mentünk,barátoktól távolra.tesóm nincs,apám sokat dolgozott,szinte egyedül laktam,na akkor majdnem sikerült,20 éves koromba akkor apám már külföldön dolgotott,egyetlen mamám volt csak,és meghalt,meg rengeteg adósságom lett,mert 20 évesen egyedül kellett helytállnom,de hibáztam. Akkor lett kapcsolatom,ez mentett meg.azota jobb a helyzet. Nektek?
2020. febr. 19. 10:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát 15 és 20 évesen probáltam mert mindig egyszerre jöttek a bajok.
2020. febr. 19. 10:44
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
15,18 és 23 évesen. Mindháromszor sikerült.
2020. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Aki öngyilkos lett az nem fog itt mesélni neked, mert már halott. Aki mesélni tud az meg csak próbálkozott, de akinek nem sikerül az általában nem is igazán akarja, csak figyelemre vágyik.
2020. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Én egyáltalán nem akartam maghalni. De enni sem. Vagyis nem tudom, hogy mit akartam, de semmit nem csináltam, ami az élethez kellett. Aludni alig, enni szinte napokig egyáltalán nem, utána is csak pár falatot, aztán megint nem... Egyik reggel arra keltem, hogy el vagyok szürkülve és nem tudok kikelni az ágyból, akkor vittek kórházba. A belső szerveim kezdtek leállni.


Azokban a napokban levélszám ettem az altatót, törtek a körmeim, csomókban hullott a hajam, ájuldoztam és 42 kiló voltam (170 cm)... Meghalt a párom és úgymond kicsit utánahaltam. De mikor azt láttam, hogy a kórházban konkrétan az életemért küzdenek már és tolják belém infúzión meg gyomorszondán keresztül a dolgokat, akkor valami átkattant és együttműködtem.


Életem legfájdalmasabb 2 éve volt.

2020. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és 18 éves voltam
2020. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen volt öngyilkossági kísérletem.

Nagyon depressziós voltam. Folyamatosan zaklattak az iskolában. Megaláztak, mindent megtettek azért hogy megkeserítsék az életemet.

Anyám nem engedte meg hogy iskolát váltsak, mert fizetni kellett volna a bejárást, és "úgyis ez lenne ott is majd".

Nem voltak barátaim, elmarták tőlem mindet.

Nem sikerült a kísérletem, de annyit elértem vele hogy magántanuló lettem. Csak félévente kellett bejárnom vizsgázni minden tárgyból. Otthon tanultam, úgy ahogy akartam. Jobb volt utána a helyzet, nem kellett találkoznom a sok r0hadékkal.

2020. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!