Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nem vagyok jóban...

Nagyon nem vagyok jóban magammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elégedetlenkedni hallok valakit önmagával azonnal az a válaszom, hogy el kell fogadnia mindenkinek magát, mert mindenki úgy szép és jó, ahogy van. Aztán jövök én, belenézek a tükörbe és nem tudom elfogadni, hogy 20 évesen még mindig baba arcom van, emiatt picit pufibb, bamba fejet vágok, széles a csípőm, csak középmagas vagyok, túl egyszerű és unalmas. Aztán mindig megpróbálom tudatosítani magamban, hogy miket szeretek magamon de valahogy mindig a negatív dolgok vannak szem előtt. Tudom, hogy amit én nem szeretek magamon, az másnak attól még tetszhet, de az lenne a legfontosabb, hogy én fogadjam el magamat úgy, ahogy vagyok. Ezzel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.

2020. jún. 18. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amik nem tetszenek magadon azon nem tudsz változtatni?
2020. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Kezdj el felnőni.

1, Akik ezt a "mindenki szép, mindenki jó" szöveget nyomják, igazából saját maguk sem gondolják komolyan. És nincs is így.

2, Az elfogadás nem azt jelenti, hogy te leszel a szép és jó. Az elfogadás azt jelenti, hogy leokézod magad. Igen, ez vagy te, lássuk, hogy mihez kezdesz vele. Nem rágódsz magadon, hanem az életed építésére koncentrálsz.

3, Valószínűleg a túl kényelmes életed miatt megragadtál a tinikorban. Nyugi, pár év és belerázódsz az életbe.

2020. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ami adottság (arc, csípő, magasság) azon nem, de mások szerint nem vágok például bamba fejet és nem vagyok unalmas sem. Viszont én ennek ellenére annak érzem magam és így nem érzem jól magam a bőrömben.
2020. jún. 18. 01:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én is így érzem magam.

Valahogy képtelen vagyok úgy elfogadni magam ahogy vagyok. Van amikor már majdnem sikerül de még is történik valami. De úgy érzem már ideje beletörődni hogy ilyen maradok és ezen semmi sem változtat.Persze nagyon nehéz beletörődni és még egyenlőre nem is sikerült. Talán azon gondolkoztam hogy ha több önbizalmam lenne ami nekem nagyon nincs nem tudom hogy te hogy vagy ezzel akkor lehet jobban menne. De szerintem ezzel neked kell megbírkoznod meg kell látnod magadban a szépet ha még nehéz is.

2020. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a "babaarc" az mióta rossz dolog?
2020. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5# Miért, mikor volt jó dolog ha felfújt arcod van?


Mindenki a jól definiált, csontos arcot kedveli, ha meg férfi az illető akkor némi szőr se ártana az arcára...

2020. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem láttatok még baba arcot? Nem felfújt az arcom, hanem nem csontos, nagy a szemem, pici az orrom. Mint egy babának. (Selena Gomez tipikusan az.)

Ja, és lány vagyok.

2020. jún. 18. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os

"5# Miért, mikor volt jó dolog ha felfújt arcod van?"


Már a kérdező is rávilágított, de a babaarc nem felfújt arcot takar :) Japánban szinte már kultusza van a babaarcnak, keress utána.

2020. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

9# Szerintem ti keveritek a baba arcot az angyal arccal.


Selena gomeznek is nagy az arccsontjánál a hús, mintha fel lenne fújódva. A szája és az orra picike mint egy babának és aránytalanul nagy szemei vannak amire még a sminkkel is ráerősít. Van egy kis tokácskája és nincsenek markáns vonalak az arcán.


Van ilyen arcforma, de semmi érdekes és lenyűgöző nincs benne. Ilyen kinézettel egy erős átlag vagy ami miatt nem kellene aggódnod.

2020. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem aggódok, hanem nem tetszik ezért nehezen tudom elfogadni. Erről szól a kérdésem.
2020. jún. 18. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!