Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nem vagyok jóban...

Nagyon nem vagyok jóban magammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elégedetlenkedni hallok valakit önmagával azonnal az a válaszom, hogy el kell fogadnia mindenkinek magát, mert mindenki úgy szép és jó, ahogy van. Aztán jövök én, belenézek a tükörbe és nem tudom elfogadni, hogy 20 évesen még mindig baba arcom van, emiatt picit pufibb, bamba fejet vágok, széles a csípőm, csak középmagas vagyok, túl egyszerű és unalmas. Aztán mindig megpróbálom tudatosítani magamban, hogy miket szeretek magamon de valahogy mindig a negatív dolgok vannak szem előtt. Tudom, hogy amit én nem szeretek magamon, az másnak attól még tetszhet, de az lenne a legfontosabb, hogy én fogadjam el magamat úgy, ahogy vagyok. Ezzel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.

2020. jún. 18. 00:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van ilyen arcforma, de semmi érdekes és lenyűgöző nincs benne. "


Szerintem ez teljesen szubjektív. Bírom, mikor valaki tényként jelenti ki a véleményét :)

2020. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!