Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért nem tudnak...

A férfiak miért nem tudnak olyan kedvesek és empatikusak lenni, mint a nők?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 20:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok szegényt. A mi kis kérdezőnk túlságosan elfogult a női nemmel kapcsolatban, valszeg ő is az, de olyannyira hogy már-már egy altalánosítgatásról szól ez az egész. Ami mint tudjuk egy badarság mert mind a 2 nemből vannak ilyenek is és olyanok is.
2020. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Aha. A bűnözők hány százaléka nő? A gyilkosoké? A tolvajoké? A bántalmazóké? A megerőszakolóké? A gonosz politikusoké? Na mennyi? Etután mondjátok azt, hogy a nők nem kedvesebbek, empatikusabbak!!!
2020. jún. 18. 20:41
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

Én sem hiszem, hogy csak a férfiak nagyon kis része kedves, és empatikus.

De azt mondod, hogy aki meg mégis az, az csak azért csinálja, hogy "kapjon valamit cserébe".


Ne haragudj, de nekem erről az a bizonyos vicc jut eszembe - amit szerintem mindenki ismer - "Ha van rajta sapka akkor azért, ha nincs akkor meg azért.." :D

2020. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
17%
Nos az átlagférfi nem gyilkos, erőszakoló politikus. Az átlagnő, viszont egy nagyképű, bunkó, nárcisztikus, önző valami. Szóval ennyit erről.
2020. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hogy lennek himsoviniszta? Lany vagyok 😃
2020. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Elég nagy szégyen akkor meg, hogy lány létedre nem vagy feminista.
2020. jún. 18. 20:56
 17/27 anonim ***** válasza:
98%

XDDDDDDDD

Oke, rettenetesen nagy szégyen igen.

Nem, nem vagyok feminista, en az egyenjogúságban hiszek.

No es ferfi egyenlő. Kesz, pont, durva, hogy valakit a neme miatt csesztetsz ez kb olyan mint a rasszizmus vagy a homofobia, nem tehet rola, hogy ferfi 😃

A feminizmus egyebkent nem abbol áll, hogy utáljuk a férfiakat mert blabla, hanem sokkal összetettebb, mas dolgokból áll.

Gondolom te csak a szimpla pasi utalatod mert valószínűleg csalodtal vagy rossz emlekeid vannak férfiakkal kiszeretned vetíteni es a feminizmus arnyekaba bujsz, miközben te nem feminista vagy, csak egy buta frocsogo csaj 😃

2020. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Szerintem valami baromi nagy csalódás érhetett, de lehet, hogy nem is egy, ezért most aztán minden férfi egy k.csög. :D

De amint látom, a nők is szégyellhetik magukat, hogy ha nem értenek veled egyet 😃😃


Mondtam én : "Ha van rajta sapka azért.. " 😃😃

2020. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok

Koszonom 18-as, ahogy látod a kérdező kicsit ideges most sajnos, de ha egy ferfi rossz perceket okozott neki attol nem a világon osszes ferfi a hibás haha 😃

2020. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy mot privátban anyáz...😁
2020. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!