Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mennyire empatikusak,...

A nők mennyire empatikusak, elfogadóak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Az empátia jó dolog.
2018. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Amennyire az emberek vagy az élőlények.
2018. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire.
2018. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden nő egyforma, remélem tudod.
2018. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
A nők 67,87999%-a közepesen empatikus, a nők 21,558885%a nem számít annak, a maradék empatikus, vagy nem bekategorizálható avagy változó jellemvonásokat mutat.
2018. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és nem tartom magam olyan empatikusnak, legalábbis ha emberekről van szó. Meg azt olvastam, a legtöbb nő más nőkkel szemben sokkal kevésbé empatikus, mint férfiakkal szemben, pl. elvileg egy felmérés szerint az amerikai bíróságokon, ha női bíró hoz ítéletet, és/vagy az esküdt székben is több nő ül, mint férfi és nő a vádlott, sokkal nagyob eséllyel ítélik el, ill. kap hosszabb letöltendő börtönbüntetést, mintha férfiak döntenének a sorsáról.

De amúgy ahogy az egyik előttem szóló is írta, nem minden nő egyforma nyilván.

2018. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, mert az úgymond esendőbb férfiaknak kb 0% az esélyük arra, hogy becsajozzanak. Ebből is látszik, hogy a nőkben semmilyen együttérzés nincsen, inkább kinézik, levegőnek nézik az ilyen férfiakat.
2018. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát szegények közt elég soknak van barom férje, szóval mindenképp azok! Mellesleg a trehányságunkat nem lehet könnyű elviselni :D


18/f

2018. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez vicc?


Nő - nő: Megölik egymást! Egy pasi miatt képesek évtizedes barátságokat tönkre tenni.


Nő - pasi: Előbb fogad be egy kutyát a lakásába, mintsem egyáltalán visszaköszönjön egy átlagos pasinak.

2018. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nők nem empatikusak, egy zsúfolt kereszteződésben még szerintem soha nem engedett ki nő, csak férfi.


43F

2018. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!