Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ilyenkor csak beképzelem...

Ezt ilyenkor csak beképzelem a buszon, vagy tényleg van velem valami baja a másiknak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul olyan, hogy azt látom valaki beül az előttem levő ülésre, és totál befeszülve, határozott testtartással, elkezd néha-néha gyors, gyanakvónak tűnő pillantásokat vetni oldalra, szerintem rám, és ebből az jön le, hogy nem vagyok neki túl szimpatikus és rosszat néz ki belőlem. Elég gyakran előfordult már ez. Csak beképzelem vagy tényleg lehet bennem valami, ami gyanakvást kelt másokban?
2020. jún. 20. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában vetted csak észre, akkor ez a koronavírus járvány helyzet utáni antiszociális lelki- és idegállapot gyakoribb előfordulása lehet az említettek esetében.
2020. jún. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges ilyen, ha valami "olyan" (gyanús, érdekes, stb.) van a megjelenésedben vagy a viselkedésedben, de ehhez látni kéne. Vagy olyan járatokon utazol, az emberek hajlamosak bárkit gyanúsnak tartani. De lehet, hogy csak kinéztek az ablakon és a szemük sarkából látták, hogy te nézed őket, és azért néztek rád.


(És igen, az tényleg nem mindegy, a covid óta érzed ezt, vagy már előtte is.)

2020. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előtte is volt már ilyen
2020. jún. 20. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat változtak az emberek a régi "boldog békeidők"-höz képest. Kapkodás, nyugtalanság - és talán egy kicsit az ezekkel járó gyanakvás is - jellemzi a mindennapjainkat.


A boldog "békeidők"-et én inkább a 1970-es évek vége alatt érteném max. Az 1980-as évek már nagyon erősen hordozták a rivalizálás korszakának csíráit. A közepe és a vége már mindenképpen.



Mindenki félti a földi javait és az életét - ez valamennyire természetes is, amíg itt élünk ezen a bolygón.


Talán most a koronavírus járvány következő hullámával egy kicsit meglassulunk és elgondolkozunk a folytatáson.


Üdv: 1-es válaszoló

2020. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre pedig célzottabban válaszolva:


Jó analitikusi képességeid lehetnek Tisztelt Kérdező! Érdemes lenne olyan életpályát választanod, ahol ezt a képességedet maximálisan kamatoztathatod.

2020. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!