Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz ki minden tinédzser...

Miért néz ki minden tinédzser ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és amikor leszállok Pesten a buszról egyből azt látom hogy minden tinilány hosszú barna hajú, airmax cipőben cicanadrágban flangál, valami márkás hátizsákkal. Szinte mindegyiknek ombre haja van és fel se vesznek már kínai cipőt vagy egy no-name hátizsákot. Miért veszett el az egyediség? Tényleg ez tetszik a fiatal srácoknak (akik kicsit változatosabbak azért, mert még mindig sok a stílus pl. deszkás vagy rapper vagy mittudomén) hogy minden lány ugyanúgy néz ki? Mi tagadás nagyon szépek, mert tényleg nagyon szépek a mai tinik, de mind ugyanúgy öltözik. Ez olyan furcsa nekem. Vagy én látom rosszul? Amikor én voltam fiatal még nem ment ennyire a majmolás.

2016. ápr. 7. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Régen mindenki turis, kínai cuccokban járkált, most pedig ez. Nem sok különbség van, azt leszámítva, hogy úgy néznek ki, mint a bohócok. Ezért olyan feltűnő :D Engem sosem érdekelt a ruha márkája, csak méretileg jó legyen.
2016. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jól látod.

Nem tudom, hogy mit értesz "vidéki" alatt, de Pesten konkrétan mindenki más vidékinek számít.:)

Én egy másik nagy városban élek, ám itt is ugyanez a helyzet.

Mindenki egyforma. Hiába szépek, ha olyan könnyen felejthetőek, hogy épp, hogy ránézel, és már el is felejtetted.

Fogalmam sincs, hogy miből gondolják az "ilyen" lányok, hogy ez bármennyire is vonzó vagy hatásos.

2016. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugye? Én is úgy gondolom hogy ha mind ugyanúgy néz ki akkor mitől lesz az különleges? Amikor én voltam tini akkor még elég sok női stílus is létezett, és minden kategóriában volt valami egyediség valami különleges.
2016. ápr. 7. 17:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondta a Kis herceg: "Szépek vagytok, de üresek."
2016. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Régen is volt divat, a legtöbben azt követték akkor is. Kivételek mindig voltak, most is vannak.

Én nem látok változást. Csak a divat lett másabb.

2016. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont ma beszélgettem erről egy ismerősömmel :) Régen, mondjuk 10 éve annyi féle stílus volt, és lehetett tartozni egy közösséghez ezáltal, meg a boltokban is annyi féle ruha volt, mostanában meg mindenhol ugyanazok a sablon dolgok :( Én megmaradtam olyan öltözködésűnek, mint 10 évvel ezelőtt, de szinte minden ruhát külföldről rendelek, mert lehetetlen boltokban beszerezni. Szerintem nekünk, fiúknak/férfiaknak is ugyanoylan sablonosak a stílusok mostanság...2010 körül kezdett megváltozni ez az egész, addig elég sokszínű volt a paletta :)
2016. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát na, most ez van, jön a divat, és sokan azt követik.
2016. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak a tinédzserek, de eléggé kiábrándító minden korosztályban.
2016. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

El akarják fogadtatni magukat a társadalommal. Félnek a megítéléstől.

Szülők és az oktatás hibája, hogy nem lettek felkészítve a mai stresszes világra.

2016. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről jut eszembe, hogy ma mentem a busszal Győrben, és ült velem szemben négy lány. Azon mosolyogtam magamban, hogy TELJESEN ugyanúgy néztek ki.

Platformos talpú cipők (amik megjegyzem régebben alter dolognak számítottak), térdnél szakadt gatya, mindegyikük fekete bőrkabát felett szőrmemellényt viselt, mindegyiküknek fekete kocka alakú kézitáskája volt, ugyanúgy vitték azt a táskát, ugyanolyan szögegyenesre vasalt átmenetes hajuk volt és BORZASZTÓ SZEMÖLDÖKÜK!!!

Mindegyikük kezében ott volt az okostelefon is.

Nagyon durva volt.

2016. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!