Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden tinédzser kiesik a...

Minden tinédzser kiesik a rapper korszakból?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom rapet hallgatok, próbálkoztam saját dalokkal, nagy kedvencem Tupac, Biggie, Nas, Mobb Deep, Ice Cube, Eazy-E, Dr.DRE és még sokan. Valóban minden tinédzser kiesik ebből a korszakból? Egy váci, gettóra hajazó nem túl barátságos környéken élek, bandákba verődünk, rapelgetük, (mielőtt a cigányozás elkezdődne, fehér vagyok) éljük az életünket. Kinek mi a véleménye? 14/F

2018. febr. 7. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi az hogy kiesik a rapper korszakból? Hogy felnőtt korában nem lesz már rapper? Legtöbben igen, vagy csak megmarad hobbinak, és mellette van családja / munkája.
2018. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy rengeteg tini lázadásból rapet hallgat, de majd kinövi. Erre gondoltam
2018. febr. 7. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bandázás sztem el fog maradni (suli, meló, barátnő stb.), a rapet meg ha szereted az nemigen múlik el. Én tinédzser korom óta rockzenét hallgatok és nemigen úgy néz ki, hogy ez valaha megváltozik (40+).
2018. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem estem ki. :D ESKEIT!!!! :D
2018. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Sokan bele se esnek.
2018. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki esik ki belőle
2018. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szió!

Egyet értek a 3-as válaszolóval abból a szempontból, hogy a bandázgatás el fog maradni, de ha szívből szereted a rapp zenét, az sosem múlik el :) Szerencsére a jóféle rappet hallgatod, tehát undergroundot. Én 3-4éve hallgatom csak ezt a műfajt, azon belül a legendákat, értsd: Ugyan úgy Mobb Deep, 2Pac, NWA és társaik, és persze a magyarok körül Killakikittet, Akkezdetet, Barbárfivéreket, Mikeet, tehát a jókat. Majdnem egykorúak vagyunk, bár én 16 éves lány vagyok, és még fiatalok vagyunk, bármi változhat, viszont remélem, hogy egyikőnk se fogja kinőni. :))

2018. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Hát én is bízom benne. :D
2018. febr. 22. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
89-ben születtem és még most is csak azt hallgatok, még hébe hóba kis rockot. Mondjuk a többi műfajt nem is tartom sokra :D
2018. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi szép idők, de jó volt 13 tol 17 évesig volt ez az időszakom, szerettem bő laza ruhákat bő laza sötét kék farmer nadrágok, hosszúba rövidbe, akkoriban utóbbi időbe már csak maga az öltözés szokás maradt meg, lógás bandázás a tanulás egyszere nem ment, így lógás bandázás fel adtam, maga az öltözés kb utána 2 évig meg maradt, tavaszi napon reggel suliba készülődtem, neki áltam fel öltözni, szembesültem nincs tiszta boxer alsóm így bő farmer nadrágom boxer nélkül vettem fel, egyrész így rendesen derekamig húztam a farmert, így le tolt stílus nem működőt, ugyan úgy öltözés meg volt, egy részt meg tetszet kényelmes volt boxer nélkül, onan ered mai napig felnőttként sem hordok boxert farmerhoz, mai napig vannak bő farmerjaim hosszitot pólóim is, természetesen mai napig meg halgatom a rapp zenéket, már zene világon vegyes lett.
2022. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!