Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott csak úgy a...

Más is szokott csak úgy a semmiből túl érzelgős lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap tök jó napom volt, egész nap elvoltam, boldog voltam. Erre este ment a Tv-ben az a delfines film, nem is néztem, nem is figyeltem, de néha mikor oda néztem és igazából pont boldog jeleneteknél, majdnem sírni tudtam volna, de ez egy csomószor volt.

Gondoltam is magamban, hogy mi az isten van veled? Szoktam néha megkönnyezni egy-egy filmet, vagy jelenetet, de azok olyanok is amin lehet sírni, de ez...

Ez ilyen férfi "havibaj"? Mert szerintem nekem ez időnként szokott csak lenni. Van ilyen?


2020. jún. 21. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nekem minden ilyen jelenetnél meg könnyezik a szemem.

Szeretem az érzelgős filmeket, sorozatokat.

2020. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég egy 2 perces video is neha.

Ezert ilyeneket hogy "meghato reklàmok", vagy "garantàlt, hogy nem birod könnyek nelkül" tipusu kisvideokat màr ki sem nyitok.

2020. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jozanul nem, de nemi alkohol kepes kihozni belolem.
2020. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, néha nálam is előfordul.
2020. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!