Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nekem nem az az elsődleges...

Ha nekem nem az az elsődleges életcélom, hogy azt figyeljem mit hogyan miért adok elő, hogy nézek ki, hogy érzelgősködök, dedós szinten, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Engem zavar az hogy e körül forog a világ, Nekem van sokkal fontosabb dolgom is amit szem előtt tartsak, annál hogy fényezzem őnmagam és olyan dolgot ruházzak magamra ami nem én vagyok. Tényleg csak ezzel lehet bevágódni emberkéknél? ha nem ez vagyok akkor észre se vesznek..
2016. nov. 14. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul látod, nagyon kevésnek ez az életcélja, de van egy bizonyos társadalmilag (jogosan) elvárt alapszint.
2016. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogosan elvárt? igen, egy irreális minta. Mindent jól csinálsz, ha valamit nem tudsz vagy kicsit is hibázol, akkor annyi is volt
2016. nov. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!