Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatalok jelentős része...

A fiatalok jelentős része miért szereti a balhés/botrányos/bűnöző előadók zenéit?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, mint az xxTenations, 6ix9ine, de lehetne bőven példákat sorolni akár külföldi, akár magyar előadók közül. A lényeg, hogy a kérdésben szereplő vonásokkal bőven rendelkeznek.


Sok fiatal (általános/középiskolás) odáig van ezekért az előadókért. Zenészeknek nem nevezem őket, mert azzal a "zenész" szót degradálnám. Mint a birkák, követik egymást.


Sőt, még véres szájjal védik őket, például ha valaki érvként felhozza, hogy XY előadó egy hulladék bűnöző! Meg a média hazudik... olyan béna ellenérveket hoznak, amit még egy fogyatékos sem hinne el.


De miért imádják ezeket? Menőségi törekvések? Vagy a "senki nem ért meg" életérzést akarják? Vagy "az egész világ ellenem" jellegű idiótaság? Vagy a szüleiket akarják büntetni?


Azt senki ne mondja, hogy a zenei értékük miatt, mert az valahol a NULLA és a MÍNUSZ VÉGTELEN között van.


2020. jún. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mert más az ízlésük? 🤔

Ne legyél már ilyen begyepesedett. Nem vagyunk egyformák.

2020. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, 16 évesen én sem tudom ezt megérteni. Maradok a klasszikusoknál, vagy pl: Ludovico Einaudi, Abel Korzeniowski zenéinél.
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16évesen az ember lázad minden elken a normális a világ s szülők ellen,nálam is így volt fél dollárt halgattam...ma Andre Rieut de mostmár tudom mi a művészet,bár minden szegmensnek van követője..."a hordaléknak"is...
2020. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mutatom a fukkot XD
2020. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy csak akkor van egy zenének értéke, ha érzelmes hegedűszólók, zongoradallamok hallhatók benne. Sőt, azzal sincsen semmi bajom sok esetben, ha valaki olyan zenét hallgat, ami nekem nem tetszik.


Az olyanokkal viszont már van, mint amiről a 4-es hozzászóló írt. Az ilyen primitív, alpári, tróger, balhés előadókkal, akiknek a zenéje abból áll, hogy ők mekkora királyok, milyen kemények, mennyire szétütnek mindenkit, hány r1b@ncuk van, és izmoznak. (Sokan még direkt ilyen szándékosan mélyített orrhangon beszélnek, mint a börtöntöltelék rajok.)


Ebből kifolyólag az 1-es hozzászóló véleményére reagálva:

Miért PONT az az előadó? Itt nem tudom elfogadni a kinek mi tetszik érvet. Mert ez nem válasz. Miért PONT egy bűnöző, másokban súlyos testi sértést tevő, vagy drogos, alvilági fickó tetszik? Vagy miért pont egy alpári, primitív tróger, balhés tetszik? Az ízlés maga az ember.

2020. jún. 21. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, köszönöm a lepontozást, megtisztelő.


"Miért PONT az az előadó? Itt nem tudom elfogadni a kinek mi tetszik érvet. Mert ez nem válasz. Miért PONT egy bűnöző, másokban súlyos testi sértést tevő, vagy drogos, alvilági fickó tetszik? Vagy miért pont egy alpári, primitív tróger, balhés tetszik? Az ízlés maga az ember."

Szerintem legtöbbjük nem az előadót, hanem a zenét szereti.


"Az olyanokkal viszont már van, mint amiről a 4-es hozzászóló írt. "

Na, az ilyenekkel nekem is, egyszerűen csak szr és irritálnak. :D

2020. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert menőbbek és izgalmasabbak.
2020. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menőbb és izgalmasabb aztán a kissrác meg a fiatalkorúakat megmolesztálják,mert menő...átlag hétköznapi szürkébb becsületes!élet nem menő,feltehetőleg a pu.nciíz víz is gyorsabban folyik ettől a menőzéstől,a legtöbb reppert lelövik lövöldözik elhagyják családukat szeretteiket,ezek nem normálisak de menők...és nem mostsnról beszélek husz évvel korábban...de menő!
2020. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!