Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik ha meglátják a Facebook-on, hogy egy ismerősük egy (szerintük) törvénytelen dolgot csinál, és erről megosztást rak ki, akkor jelentik a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Most erről ez esetről jutott eszembe:


[link]


Bárhogy is nézem, ha én valakit Facebookon be- vagy visszajelölök, akkor avval egyfajta bizalmat szavazok neki. És így elvárom, hogyha esetleg nem tetszik neki valami egy állapotmegosztásomban, akkor max. fejtse ki kommentben vagy privát üzenetben, de ne patkánykodjon, küldjön jelentést a rendőrségnek, meg ilyenek! Mégis milyen dolog ez?



2020. jún. 23. 07:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Hàt azt en sem néztem volna el hogy a végén meghal egy gyerek mert felelötlen az apja.
2020. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Aki jelenti, az egy féreg, aki publikálja, az meg idióta. Szerintem illenek egymáshoz.
2020. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
NEm értelek! A gyerek nem alkalmas vezetésre, ha balesetet okozott volna, és meghal, akkor is az lenne a véleményed, hogy apuka jól tette, ebbe ne szóljon bele más????
2020. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjuk már 1-es, a lány csak megfogta a kormányt az anyósról, nem kell mindent a végsőkig felfújni. Gondolom nem belvárosi csúcsidőben voltak. Ha lenne valaha gyerekem, én is megtanítanám vezetni, mire oktatóhoz kerül, csak lennék annyira értelmes, hogy senki nem tudná meg.
2020. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

1.vagyok. csak mert volt mar ilyenre példa. Autoszalonbol egy kamasz kivihetett egy kocsit probautra az volt az utolso utja.baleset.meghalt.

A körülmények nem rémlenek de az apja biztatta szàguldàsra.


Nem tudom hogy keressek ra hogy linkeljem

2020. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Meg a részegek is feszt beültetik a kisgyereket vezetni amugy.


Ez olyan tipikus gyerekveszélyeztetés mint amikor bennt hagyjàk meghalni a gyerekeket a forro kocsiba

2020. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Az megint más!
2020. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
3: De nem okozott, az apja nyilván direkt figyelt erre.
2020. jún. 23. 07:50
 9/25 A kérdező kommentje:
5: Az más. Ott egyedül hagyták vezetni a gyereket.
2020. jún. 23. 07:51
 10/25 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért kellett felraknia a Facebook-ra
2020. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!