Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik ha meglátják a Facebook-on, hogy egy ismerősük egy (szerintük) törvénytelen dolgot csinál, és erről megosztást rak ki, akkor jelentik a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Most erről ez esetről jutott eszembe:


[link]


Bárhogy is nézem, ha én valakit Facebookon be- vagy visszajelölök, akkor avval egyfajta bizalmat szavazok neki. És így elvárom, hogyha esetleg nem tetszik neki valami egy állapotmegosztásomban, akkor max. fejtse ki kommentben vagy privát üzenetben, de ne patkánykodjon, küldjön jelentést a rendőrségnek, meg ilyenek! Mégis milyen dolog ez?



2020. jún. 23. 07:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20: Nem, nem én voltam. De lehet lottóznom kellene, annyira tutira vettem, hogy előbb-utóbb bedobja valaki. De ugyanakkor töröltem már ismerőst, aki rosszindulatú irigy megjegyzést nyomott postomhoz. Ott is az az általam hozott szabály dominált, hogy a Facebbokon való ismerőslét egyfajta bizalmi viszony, aki csak egyszer is megszegi, annak nincs helye benne többé.
2020. aug. 23. 22:37
 22/25 anonim ***** válasza:
tehát bűnpártolást vársz el egy gagyi facebook ismeretség miatt. LOL
2020. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22: Írtam fentebb, hogy értelemszerűen vannak olyan esetek, amikor jelenteném. Ezért kellene válaszadás előtt a többi választ is elolvasni.
2020. aug. 24. 07:35
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook ismeroseim nem cinkostarsaim, joisten.
2020. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem Facebookon vannak olyan ismerőseim is, akikkel talán 5 mondatot váltottam életemben, csak bejelöltem, mert az egyetemi francia kurzushoz csinált Facebook csoportba csak így tudtam felvenni. Na például egy ilyen emberben ilyen szinten abszolút nem lenne bizalmam. És én még a Facebookon megválogatom az ismerőseim, nem jelölök vissza olyat, akit nem ismerek, de így is a felét le lehetne törölni. Én nem teszek ki semmi illegálisat, de így is gondosan ügyelek arra hogy mit láthatnak rólam mások és mit nem azon a felületen.


Őszintén, ha valaki látott már anyukákat veszekedni Facebookon szerintem nem lepődik meg ezen. Vannak túlbuzgó emberek, itt ugye nem tudjuk, hogy valós volt-e a gyerek veszélyeztetettsége vagy sem, de ha így fel lett fújva az ügy valószínűnek tartom, hogy igen.

2020. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!