Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek? hogy...

Arról mi a véleményetek? hogy felhívom egy nőismerősömet, egy jót beszélgetek vele, s mikor a vége fele megkérdezi egyáltalán hogyhogy az eszembe jutott ő s felhívtam, azt válaszlom, hogy holnapig tart a sim kártyám, ha nem töltök rá akkor holnap

Figyelt kérdés
lekapcsolják, de nem akartam rá tölteni már, de azt sem akartam, hogy elvesszenek a percek, gondoltam, inkább menjen pocsékba, mint vesszen kárba.
2020. jún. 23. 15:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"

Szóval párszáz forintért hosszú perceket beszélsz olyannal, aki a legkevésbé sem érdekel?


Téged sem az eszedert szeretnek." több ezer forint volt még rajta, majdnem egy orát beszéltem vele

2020. jún. 23. 16:13
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Na, így készülnek a 30 éves szűz fiúk.
2020. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
"Mi a francért akarod felhívni, ha nem érdekel? Ha tényleg a pénzt akarod felhasználni a kártyáról, hívj olyat, akivel szívesen beszélnél v" de senkivel se beszélek szivesen, másokat is utálok.
2020. jún. 23. 16:14
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem mindegy? Kezeltesd magad inkább.
2020. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
"De akkor miért hívod fel, ha legkevésbé sem érdekel? Nézz ki egy random számot a telefonkönyvből. Azt hittem, bejön a nő, csak nem tudod, milyen indokkal hívd fel. De ha amúgy is lekakkantod, nem mindegy, mit gondol?" egy dugás erejéig bejönne, na de hogy lehet ezt szépen elmondni?
2020. jún. 23. 16:15
 16/27 A kérdező kommentje:
"Akkor meg nem mindegy? Kezeltesd magad inkább." Az drága ez meg olyan pénzből volt, ami amúgy is elveszett volna.
2020. jún. 23. 16:17
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt látszik, hogy ez igazán különleges esemény volt az életedben. :D
2020. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan alapítványok, szervezetek, ahol egy SMS-sel vagy hívással lehet egy ügyet támogatni, erre gondoltam. Ha nincs egyetlen olyan ember se, akivel szívesen elbeszélgetnél, ez még mindig értelmesebb, mint egy szerencsétlen nőt (vagy bárkit) fárasztani ilyen hülye ürüggyel.
2020. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#11: akkor még annál is nagyobb hülye vagy, mint gondoltam 🤡😅😅😅
2020. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtál valakit csak úgy, cél nélkül - ez miért párkapcsolati téma? Legalább tetted volna az ezotériába, ott jósoltak is volna neked.....
2020. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!