Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőknél mi az ok,ha vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőknél mi az ok,ha vége? Ha minden klappol meg van a vágy,jó a szex stb. Mindketten akarják,de az egyik fél "újra"kezdeni.

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A.megszokas. Tudod, valamikor a ferjjel, feleséggel is minden klappolt. Aztán jött a megcsalás. A szerető megcsalni meg nem lehet, csak kidobni.
2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat is általában csak úgy vége szakad, ilyen ez. Amúgy megválaszoltad a kérdést fél újra kezdeni, nem kockaztatja a hazassagat.
2020. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

a követelőzés - egyik fél szerelmes lesz, és többet akar.

a hiszti - bár a szex csodás, mégis állandó a feszültség.


3x kezdtem újra ugyanazzal a lánnyal...


43/F

2020. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én szerelmes vagyok, de nem követelőzöm, nem hisztizem, odafigyelek mindenre, nem hívogatom, nem írogatok, nem zaklatom, a szex fantasztikus. Mégis távolodik tőlem 1 év után. Bárcsak tudnám a miértet, de nem tudom...
2020. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván amikor az egyik besokall vagy elmúlik az izgalom és kijózanodik.

Újrakezdeni egy koron túl már nem olyan könnyű. Plusz ott van az is, hogy míg fiatal korban az ember sokkal többet nyer, mint veszít, ha belemegy egy kapcsolatba, amikor a mérleg másik serpenyőjében ott van a közös gyerek, közös otthon, egy valószínű testvérként szeretett házastárs, akkor kiderül, hogy mindezek erősebbek a legnagyobb szerelemnél is.

2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A szerető azért szerető mert ennél többre nem tartja a férfi érdemesnek, a szexen kívül semmi plussz nincs benne. A szex meg baromi unalmas lesz ha ezen kívül nem tudsz a másikra felnézni és nem szereted.
2020. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezért szerető a szerető. Mert ha vége van, akkor sem tartozik a másik fél magyarázattal vagy bármivel. Ezt vállalta, amikor belement a kapcsolatba. Én is voltam szerető egy rövid ideig, aztán felszívódott a pasi. Hiszem sose ígért semmit, volt felesege aztán lettek gyerekei is. Sosem kértem számon, meg hisztiztem. Egyértelmű volt végig a szerepem...
2020. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
7-es, hát ha te ennyire értékelted magad, akkor nyilván ennyi jár neked. Nem értek egyet veled abban, hogy a szerető annyi bánásmódot igényelhet, mint valami lábtörlő. Egy elköszönés szerintem a minimum, ami jár akkor, ha vége van valaminek, amit közösen kezdtek el. Sokszor olvasom itt sima szexkapcsolatnál is, hogy már miért kéne elköszönni, szakítani? Én ezt nem értem. Attól még, hogy nem ő életem szerelme és nem tervezek klasszikus értelemben vett közös életet vele, tényleg annyi sem jár neki, hogy tudassam, ha le akarom zárni a szexkapcsolatot, ami volt köztünk? Ha csak szex, annak meg van az oka, pl. mert képtelen az ember szerelemre egy korábbi sérülés miatt vagy hasonló. Attól még miért kéne tárgynak tekinteni azt az embert, aki vele volt egy ideig???
2020. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nyilván, az az etikus, ha hajlandó a másik fél legalább pár mondatban megbeszélni, hogy vége stb. De ha nem, akkor sem kell felháborodni. Nem lábtörlőségről van szó, inkább arról, hogy az ember tudja, hogy mibe ment bele. És tudom, hogy sok nő egy kapcsolat reményében lesz szerető, volt, hogy én is eljátszottam a gondolattal. De nem kell királylányt játszani a helyzetben.
2020. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerető is ember,ha nő,ha férfi. Érzelmek kialakulnak,mert nem vagyunk robotok.

3-dik csak akkor jön,ha rossz valami a házasságban,kapcsolatban,de ha jó a langyos vízben akkor csak így tovább,Isten ments,hogy a saját életért tegyen az illető!

2020. jún. 11. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!