Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik barátod nevetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik barátod nevetne azt mondaná a párodra, hogy jól néz ki és akár lefeküdne vele, akkor az a barátság vége lenne?

Figyelt kérdés

Ha friss kapcsolat lenne és mutatnátok egy képet a párotokról,a barátotok pedig megjegyezné félig nevetve hogy jól néz ki és talán lefeküdne vele,akkor hogyan reagálnátok?

Barátság végét jelentené?

Volt hogy barátod rányomult a párodra?


2020. márc. 31. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mert a barátaim nem szoktak ilyesmivel viccelődni, de ennyi. Én nem húznám fel magam egy ilyen kommenten és nem lennék se ideges, se féltékeny. El se éri az ingerküszöböm az ilyesmi. Ez még nagyon messze áll a nyomulástól.
2020. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem választok ilyen hülye barátokat.
2020. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, szerintem csak objektíve megmondta, hogy szemrevaló a párom, én pedig büszke lennék rá. A barátom pedig ezt nyilván nem úgy gondolta,hogy most mindjárt össze is szedi... Én a barátaimban megbízok ennyire azért :D
2020. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom több haverja is mondta neki miután megismertek, hogy feleségül vennének. Az elmúlt 10 év alatt egyikőjük se kérte meg a kezemet szóval elég nagy baromság lett volna ettől rettegni és ezért megszakítani velük a kapcsolatot. Azért ennyi poénkodás szerintem belefér egy barátságba. Aki le akarja nyúlni a nődet az nem fogja az orrodra kötni.
2020. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Hajjaj, volt ám :D

Volt egy barátnőm, akinek igazából nem is kifejezetten a pasim kellett, hanem az egész kib-szott életem, aminek része volt a párom is.

Sikerrel nem járt, mert a párom is csak nézett rá, hogy te most amúgy normálisvagy??, meg én is kivágtam a p-csába... Mert mondjuk egy friss kapcsolatban annyira nem lepődök meg, ha a pasi rámászik egy barátnőmre, vagy legalábbis kevésbé esik rosszul, de egy több éves barátságban valaki képes legyen hátba támadni és a pasimra mászni? Hajajj, anyukám, viszlát :D

2020. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!