Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Mit gondoltok arrol,...

Fiuk! Mit gondoltok arrol, hogy minden lanynak az "alfahim" kell?

Figyelt kérdés

NOK VELEMENYERE NEM VAGYOK KIVANCSI!


Most, hogy ezt tisztaztuk... Van nehany lany aki folyton bedobja azt a dumat, hogy ne legyel tutyimutyi, felenek, vagy hasonlo, mert a nokbe genetikailag bele van kodolva, hogy az alfahimekre buknak es amig te nem leszel az ne vard, h baratnod lesz. Gondolom mar mindenki talalkozott ezzel a fajta gondolkodasmoddal, megha szerencsere ez a lanyok nagyreszere nem is jellemzo.


Eleve nekem fura az, hogy: ne legyel "csicska", de valtozz meg, hogy alfahim legyel es kedveljenek. Marmint az mar nem egy ugymond behodolas es "csicskulas", ha feladod magad es magadra eroltetsz valamit, csak, hogy a lanyok kedveljenek? Mert az, ha valaki feladja magat egy lany miatt az mar a papucs kategoria (legalabbis a szoban forgo nok szemeben).


Mit gondoltok errol a fajta gondolkodasmodrol amit ezek a lanyok kepviselnek es eleve mit gondoltok errol az alfahimes teoriarol?

Szerintem ha logikusan is nezzuk: nem lehet mindenki alfahim, kulonben nem alfahimnek hivnak. Masreszt meg... En ha minden not megkaphatnek akkor is eleg sokszor mondanek nemet. A nok nagyresze nekem nem kellene baratnonek, pont ezert is neha felhaborito olyan lanyok szajabol ezt hallani akiket bottal se piszkalnek (es nem csak a kulsejuk, hanem a szemelyiseguk miatt).


2020. jún. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ok, incel!
2020. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyebkent senki ne ertsen felre, semmi nogyulolet nincs bennem, nincsenek gondjaim a parkeresessel. Egyszeruen csak erdekes a tema es kivancsi vagyok arra, h masoknak mi a velemenye errol. :D

Annyi, hogy a szinvonal legalabb 1 fokkal legyen magasabban, mint az elso valaszolonal, ha irsz valamit.

2020. jún. 23. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En ferfikent nem ezt tapasztalom, persze van az, h buliban a szingli lanyok egy resze egy csavora hajt, de az is benne van, h ezeknek a sracoknak nincs hosszu tavu kapcsolata, mikozben sok atlagos srac meg szerez baratnot, es mindket fel elegedett a helyzetevel (a par tagjai), sok lany ugyanis kitalal vmi okot amiert rajonghat a masikert, es ha a valosag nem is ez, ok ebben szentul hisznek es elegedettek.

(Engem inkabb ez a jelenseg izgat, h ez mitol lehet)



Kb ugyan annyi no van a foldon mint pasi, es a tobbsegnek jut par, mikozben az atlag ferfi nem csajozo gep ahogy eszrevettem. Szoval most vagy majdnem minden lany megalkuszik, vagy a fenti allitasod teves.

2020. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen színvonalú kérdéshez éppen megfelelő válasz volt.
2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyettem senki ne dontse el, hogy nekem mi kell. De az alfahim szonak nem ellentete az, hogy te, igen, te, irj privatot.
2020. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!