Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak felháborodva ezen?

Miért vannak felháborodva ezen?

Figyelt kérdés
Bárki, aki nem akar velem barátkozni vagy együtt lenni, esetleg utál, felháborodik azon, ha lemondok róla. Miért is? Ha nekik nem kellek, akkor keresek mást. Teljesen logikus. Nem értem ilyenkor a hisztit, amit csapnak. Ha nem kellek valakinek, akkor megyek máshoz. Elkezdi manipulálni a környezetét és elmondani engem minden rossznak. Miért? Neked nem vagyok jó, majd másnak az leszek. Így gondolkodok, és ez nekik nem tetszik, ezért megmérgezik a kapcsolataimat az agymenéseikkel.
2020. jún. 24. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit félrenézhetsz. Ha én tényleg utálok valakit, a szagát sem bírom és barátkozni meg végképp nem akarok vele, akkor örülök, ha békén hagy, nem hogy még én sírjak utána.
2020. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már ezzel a "nekem nem kellesz, de másé se legyél" mentalitással.

Szerencsémre nem ilyen durván, mint te, kérdező. Nem kevernek/tek a hátam mögött, csak megsértődnek/tek.

Hátha jön valaki, aki megmondja a tutit az ügyben. .)

2020. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!