Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos a barátnőm felháborodása...

Jogos a barátnőm felháborodása mert nem mondtam el neki hogy rákos vagyok? Csak kerülőúton tudta meg?

Figyelt kérdés

Jogos a barátnőm felháborodása, aki azon van kiakadva hogy nem mondtam el neki hogy rákos vagyok? Mégis megtudta de csak kerülőúton, amikor kórházba kerültem és a kemós kezelést illetve annak következményeit (hajhullás hányás erőtlenség ) nem lehetett tovább eltitkolni.

Most ki van akadva miért nem mondtam el neki.

Miért kellett volna? Ha elmondtam volna mi lett volna? Meggyógyulok? Nyilván nem.

És ha ezen így ki van akadva mit szól majd akkor amikor végleg búcsúzunk majd? mert ez is benne van a pakliban, ha a kemo nem segít, akkor tepsi.


2018. szept. 20. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a helyébe. ..Nekem nem esne jól, ha a barátom nem osztja meg velem "gondját". Úgy érezném, nem gondolja rólam, hogy tudok segíteni neki. ..de vannak ilyen típusú emberek, akik nem osztják meg a gyengeségüket. Amúgy meg a lelkierő igen sokat segít, de persze főleg magadban kell, hogy működjön. A környezeted maximum a rávezetésben, felébresztésben segíthet. + Jó egészséget!
2018. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem jogos a felháborodása. De most ne is érdekeljen ez nagyon. Azért mondhatod neki, hogy nem akarsz súlyos problémáiddal senkit sem terhelni.
2018. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az igazi társak egymás mellett vannak jóban-rosszban. Nyilván annak beszélsz a betegségedről, akinek akarsz, de azért ha ezt megpróbálod eltitkolni, az már kb. a hülyének nézés meg a hazugság kategória.

Nem gyógyulsz meg attól, ha elmondod, de attól sem, ha nem mondod...

Ha ennyire komolytalan ez a kapcsolat, ha számodra az egész csak ennyit jelent, hogy még egy ilyen fontos dologról sem beszélsz vele, akkor legyél férfi és mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de neked erre most nincs szükséged.

Gondolom sokat beszélni/találkozni sem akartál már vele, ha az volt a terved, hogy végig eltitkolod a rákot meg a kemót...

Kíméld meg szegény lányt, ha egyszer nincs rá szükséged, akkor ne kelljen miattad aggódnia meg veled foglalkoznia.

Arról nem is beszélve, hogy ha ő ezek után akármilyen okból szakítana veled, akkor minden ismerősötök (kivéve persze azok, akik elől sikerült cselesen eltitkolnod a rákot) őt fogja gyalázni, hogy biztos a betegséged miatt hagyott el.

Legyél jófej és engedd útjára a csajt, mind a kettőtöknek könnyebb lesz a továbbiakban.

2018. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Miért kell ilyen kamu kérdéseket kiírni? Válaszadók! Ti pedig nem érzitek, nem látjátok, hogy úgy kamu az egész, ahogy van? Teljesen irreális, hogy valaki ilyen kérdést itt tesz ki, ez látszik a fogalmazáson is. Van az oldalon pár olyan ember, akik ontják magukból az irreális, hazug kérdéseket, valószínűleg azért, mert magányosak, azt akarják, hogy foglalkozzon valaki velük.
2018. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd, akkor jogos. Illetve én ezek után a helyében erősen kételkednék benne, hogy tényleg barátok vagytok. (Amúgy sok sikert a kemóhoz.)


Utolsó, ha szerinted kamu, akkor kezeld elméleti kérdésként, nem tudom miért zavar az téged, hogy igaz e vagy sem.

2018. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogos. Bizolam mellett mindig ott lesz joban-rosszban.
2018. szept. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bizalom*
2018. szept. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Én is kiakadnék, ha egy számomra fontos ember ilyet titkolna el előlem.. Fontos, hogy legyen mellettünk valaki a nehéz időkben is.. Gyógyulást kívánok és kitartást!
2018. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem jogos. Ez egy személyes dolog, te dolgod kinek mondod el és hogyan.

Ahogy az első kommentelo írta, a lánynak rosszul esik hogy azt gondolod róla hogy ő nem tud segiteni. De ez egy tény, ugyanúgy nem fogsz tudni meggyogyulni, akár tudja akár nem.

2018. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem jogos. Az egészségi állapotodról azt és azzal osztasz meg, amit jónak látsz. Még a közeli családtagjaid elől is titkolhatod, ha ez NEKED jobb.

Egyébként gyógyulást kívánok neked!

2018. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!