Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bunkó velem, lehetek...

Ha valaki bunkó velem, lehetek én is az vele?

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van, hogy azon szórakoznak egyes szellemi szintű emberek, hogy mindig próbálok nem bunkó maradni, és nézik, hogy meddig lehet feszíteni a húrt.

Pl.

Kb. bemutatkozás után:

- És ti nem akartok gyereket?

Régi válasz:

- Hát izé, így, meg úgy.... vagy Ne haragudj, de ezt nem osztom meg, csak a hozzám közelállókkal, mondjuk a férjemmel.

Új válasz:

- Mi közöd van hozzá????



2020. jún. 24. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Maradj illedelmes és birkatürelmű mindhalálig
Legyél bunkó, hol voltál idáig?
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az első szavazati lehetőség. Ha lenézed az illetőt, de azt KULTÚRÁLTAN teszed, az jobban tud fájni neki. Szóval nem kell a birkatürelem, elég jól szórakozni a tahókon. Én is ezt teszem, és k..a szórakoztató tud lenni. Próbáld ki :D
2020. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudnál egy példát írni?
2020. jún. 24. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre a példára pl lehet jó reakció:


"Jó, csak érdeklődtem. Nem kell nekem támadni"


Esetleg egy "zavart" nevetés is belefér. Érezzék nyugodtan, hogy milyen barbár választ adtak (vagy milyen hangnemben tették). Szerintem a "szeretnétek gyereket?" nem tolakodó kérdés.


Ez csak az én véleményem, nem kell érte senkinek szétszedni.

2020. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te is bunkó vagy, akkor az Ő szintjét hozod
2020. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Támogatom a négyest - az első kettő voltam.
2020. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ne legyél olyan bunkók,mint ők,mert akkor az ő szintjükre süllyedsz le.Minimálisan persze lehetsz az,de ne ez legyen a célod.
2020. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ami ezt a példát illeti, sok ember nem is tudja, hogy ez bunkóság. Mert saját magából indul ki és azt hiszi, hogy mindenki akkora almot akar, mint ő, de ha nem, akkor máris kiakad.
2020. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell lesüllyedni a szintjükre. Én mondjuk erre mindig azt válaszolom, hogy nem, nem lesz gyerek és amúgy is baromi illetlen ilyet kérdezni. Aztán háborogjanak nyugodtan. Te intézd el annyival, hogy ez magánügy. Egyenesen, határozottan, de nem kell bunkózni
2020. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért csak bunkón lehet leállítani? Nem tartozik rá valóban. De én elintézném egy igennel vagy nemmel.
2020. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet trollkodni az ilyenekkel. Pl. Igen, szeretnénk, ötöt!
2020. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!