Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezik, hogy egy ember...

Hogy létezik, hogy egy ember nem képes megtanulni valamit? (kuplung lassú felengedése)

Figyelt kérdés

Most megyek lassan kresz vizsgára és a tanfolyam alatt volt két srác, egyik 17 másik 19 éves. A fiatalabbik nem tudja lassan felengedni a kuplungot.

Az idősebbik meg nem tud egyenletesen kormányozni és kanyarodni.


Tudtommal ilyen fiatal korban ha valakinek nincs érzéke valamihez azt nagyon könnyen el tudja sajátítani. Neeeem????


Mivel én is és még csomóan a tanfolyamon nagyon segítőkészek és kedvesek vagyunk, ezért nagoyn sokat segítettünk mindkettőjüknek.


Én először a kuplungos gyerekhez mentem.


(úgy van a tanfolyam, hogy a kreszvizsga előtt a segédmotoros kerékpár kezelőszerveit megtanuljuk és rutinpályára megyünk vele. DE CSAK A ROBOGÓVAL!!!


Namost. a srác nem tudja lassan elengedni a kuplungot. Mindig csak lerántja az ujjait a karról. Kipróbáltuk álló motorral. Mondtam neki, hogy próbáld meg olyan lassan amilyen lassan csak tudod. akkor megy neki. Simán. Aztán. standerre feltettük a robogót, ls úgy, hogy a hátsó kerék a levegőben vanúgyis elpróbáltattam vele. Az is ment, nagyon szépen lassan elkezdett forogni a kerék. Aztán levettük, ráült, mondtam neki ,hogy na akkor úgy ahogy tanultuk. naaaagyon szééépen lassan. Erre lekapja az ujjait. Ezt eljátszottuk még vagy 5x. a végén már az oktató is fogta a fejét, én feladtam..


Aztán. Betekintést nyerhettem a 19 éves srác rutinpályás vezetésébe AUTÓVAL!

Hát bszki. Nem tud egyenletesen kanyarodni. Mindig csak ránt egyet a kormányon és vissza középre. mintha billentyűzettel vezetne.

De miééééért??? Ha kanyarodsz, akkro befordítod a kormányt és kanyarodsz. na. Erre ilyen szögletesen vesz be egy 90 fokos kanyart. vagy 4x beleránt jobbra. Hiába tartja az oktató a kezével a kormányt, akkor is mondta utána, hogy még akkro is próbálja visszahúzni középre a kormányt.


Most tényleg nem vezetett még egyikőjük se? És 12 éves korom óta vezetek erdőben, ha ott van dolgunk apával.


2020. jún. 25. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Uh ez a "kérdés" nagyon ciki. Képzeld kérdező, én meg 12 éves korom óta gitározom, nem értem egyesek (pl te) hogy hogy nem tudnak gitározni.

Remélem érted mire akarok kilyukadni, bár vannak félelmeim, hogy a te képességeiddel nehéz ezt felfogni.

2020. jún. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rengetegen rástresszelnek a dolgokra, sokaknál lámpaláz is közrejátszik.


Nálam is ez volt.

2020. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11: Érdekes én meg tudok tanulni dolgokat szűk egy hónap alatt.. Pontosan úgy, mint Mike Boyd. Neki is megy.

Én csak segíteni szeretnék rajtuk, de valamiért ilyen egyszerű mutatvány se megy nekik. Pedig mindketten akarják.

2020. jún. 25. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!