Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért borulok ki,ha nem...

Miért borulok ki,ha nem lehetek egyedül sokáig?

Figyelt kérdés
Ha 0-24 vannak körülöttem,az iszonyat zavar. Lehet utálni engem ezért,sokan utálnak is miatta,de nekem evidens,hogy van privát szféra. Senki nem ítélhet el miatta,mert mindenkinek kell feltöltődés,illetve privát zóna.

2020. jún. 25. 23:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Egyszerűen ilyen a személyiséged, nem kell olyanokkal foglalkozni akik megszólnak miatta.
2020. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélkül ezt megteheted, gyerekesként már nem, pedig milyen jó is tud lenni.
2020. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Az egész életem egyedül fogom leélni. Szélsőségesen introvertált vagyok,még mit nem,hogy én másokkal lakják együtt.

Az intim szféra mindenki joga.

2020. jún. 25. 23:23
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is pont így vagyok ezzel. Nekem is nagyon fárasztó tud lenni, ha egész nap emberek között kell lenni, még akkor is ha csak rokonokról, barátokról van szó, akiket nyilván szeretek. Egy mozgalmas nap végén nagyon jó érzés egy kicsit egyedül visszavonulni a szobába, átgondolni a napot, stb.
2020. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egyedüllétek adják vissza az életenergiám. Én teljesen megértelek.
2020. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért borulsz ki, mert létszükségleted az egyedüllét. Én is ilyen vagyok. A napom fénypontja, amikor hazaérek, belépek az üditően embermentes lakásomba, és végre csend vesz körül. E nélkül nem tudnék jól funkcionálni. Pl. számomra rémálom, ami másnak természetes, hogy valakivel együttéljen.
2020. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Inkább alszok utcán,mint,hogy bárkivel is együtt lakjak.
2020. jún. 26. 13:36
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis. Gyerekkoromtol ugy vagyok, mint Greta Garbo. I want to be alone.

Persze nem 24/7.

Van am olyan parkapcsolat, ahol a masik abszolut egyuttmukodo es meg kozos fedel alatt is van privatszfera. De persze egyedul lakni kiraly.

2020. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen vagyok én is.Nincs benne semmi elítélendő.Nem tudom,hogy autista vagyok-e,de valószínűleg vannak ilyen hajlamaim.Egy autista mondta egy videójában-nem pontosan idézem,valami ilyesmi-az autisták nem antiszociális szörnyek,egyszerűen csak túl vannak telítődve az őket körülvevő ingerekkel,és ezt igen nehezen tudják feldolgozni.Rám ez teljesen igaz.

Azért van egy dolog,amit mondanék neked,magamból is kiindulva.Kicsit néha tágítsd a komfort zónád,mert egy idő után annyira beszűkül,hogy nagyon nehéz lesz belőle kimászni.És sajnos vagy nem sajnos,emberek között élünk.

2020. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
De miért nem lehetsz egyedül? Börtönbe zártak vagy mi?
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!