Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért borulok ki,ha nem...

Miért borulok ki,ha nem lehetek egyedül sokáig?

Figyelt kérdés
Ha 0-24 vannak körülöttem,az iszonyat zavar. Lehet utálni engem ezért,sokan utálnak is miatta,de nekem evidens,hogy van privát szféra. Senki nem ítélhet el miatta,mert mindenkinek kell feltöltődés,illetve privát zóna.

2020. jún. 25. 23:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#9 pont ebből a diagnosztizálás mániából van elegem. Nem igaz,hogy mindenkit be kell skatulyázni,aki nem egy konfodroid.
2020. jún. 28. 13:37
 12/29 A kérdező kommentje:
És nem fogok extrovertált módon viselkedni. Csak azért se!!🖕
2020. jún. 28. 14:36
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Én évekig extrovertált voltam (kb 16 éves koromig), majd szépen introvertálttá lettem, azaz egyre jobban értékelem az énidőt. Ettől még nem fordultam be, megvannak az ismerősök, nem lettem antiszoc. A te viselkedésed is teljesen normális, bár az nem "hősködés", hogy csak-azér-se-leszek-ilyen-meg-olyan.

Amúgy azt fullba nem értem, mi az, hogy 0-24 vannak körülötted. Ha több családtagod is van, simán leléphetsz egyet sétálni egyedül, nem? Én ha kint vagyok haverokkal, és kezd sok lenni a duma, de még nem akarok hazamenni, akkor bemegyek pár percre chillelni a wc-be...

19/L

2020. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 8,5 óra munkaidő és 2 óra utazás túl sok emberből.

A nap fénypontja, amikor úgy jön ki, hogy egyedül ebédeljek.

Vagy a home office. 😅

2020. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
66%

Pár év múlva ugyan ebben a rovatban jön majd a következő kérdés kicsit más irányban..

Ha annyira szükséged lenne a magányra, az aranyárban mért értékes egyedül töltött perceid nem arra használnád, hogy egy többmillió idióta felhasználó által látogatott kretén oldalra írogatsz ki olyan kérdéseket, amikre te tudod a legjobban a választ, nyitva hagyva, hogy olyan számodra kellemetlen emberek is belepofázzanak, mint én.

Amúgy a szüleid vannak ott? Ha igen, állj szépen a lábadra, lépj ki a mamahotelből.

Igen, a gyerek iszonyat fárasztó lehet, egyeseknek nem is ajánlott, viszont sokat tanulhatsz tőle magadról, hozzáállásról a világhoz. Olyan dolgokat, amit soha sehol nem tudnál megkapni.

Nem vagyok biztos benne, hogy jó vágányon vagytok, gyerekek.

2020. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15


Tudod,kisapám,nem mindenki arra vágyik,hogy mindenféle pörgős idióta vegye körül őket állandóan. Amúgy,ha nem tetszik a kérdés,mit keresel itt? Hogy itt éld ki a nyomorodat,mert a valóságban senki nem vagy? Ja,így már értem...

Ti extrók,mind retardáltak vagytok,csak az arcotok nagy.

2020. júl. 12. 15:30
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem nyomorgom, mikor nyomorogtam, én is kérdéseket írkáltam ki, mostmár inkább rávilágítani próbálok dolgokra.

De látom sötét van, túl sötét.

Nem mondanám magam retardáltnak, én is introvertáltként kezdtem, de aztán rájöttem, hogy nem akarom elcsellózni az életem.

Tudd meg, egy dologra ráébresztettél: nincs miért időt pocsékoljak ilyenekre, hogy itt írogatok szerencsétleneknek.

Ilyenkor nagyon nagy kedvem lenne személyesen találkozni, hogy mondd a szemembe, retardált vagyok.

De mint mondtam, ilyen baromságokkal többet nem foglalkozom.

Most azt fogod írni hörögve, hogy ihgehnish jól teszem tűnjek már el a bús p_csába. De csak köszönetet tudok mondani, hogy erre ráébresztettél. És nagyon remélem, később sem fogok találkozni az ilyenek közül kikerükikerülő pszichopatákkal, főleg a közutakon.

Ne fáradj a válasszal, nem fogom megnézni.

2020. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%
énis introvertált voltam, de aztán meglátta bennem a fantáziát egy kedves öreg úr aki segített, jó mélyen magamba nézetett, és extrovertáltá tett engem is és köszönöm neki ezt a csodát!
2020. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem kell extrósnak lenni. Az a jó,ha valaki önmagát tud lenni. A megfelelési kényszer,amit le kell küzdeni. Az összes barátom introvertált,mitől lennénk mi kevesebbek?
2020. júl. 13. 18:15
 20/29 anonim ***** válasza:
97%
Én sosem értettem, miert akarják minden emberre ugyanazt az életmodellt ráhúzni. Annyiféle ember van, mindenkinek más életstílus való. Nem mindenki egyforma és nincsen probléma azzal sem, aki egyedül szeret lenni es azzal sem, aki a nagy társaságokban érzi jól magát. A probléma az, hogy az utóbbiak mindig el akarják hitetni, hogy nekünk az hogy egyedül vagyunk nem jó és változtatnunk kell mindenáron. Pedig nagyon is jó tud lenni. Én szeretek eljárni mindenféle helyekre, de emberekkel lenni és beszélgetni fárasztó nekem, mert úgy érzem nem tudok megfelelni nekik. De őszintén szólva nem is akarok, nagyon jól érzem magam és meg van a saját életstílusom, amit egyedül tudok a legjobban követni. :)
2020. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!