Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sznalmasnak talaljatok ezeket...

Sznalmasnak talaljatok ezeket a "legyél te is gazdag, boldog" influencereket?

Figyelt kérdés
Pl a Polgár család jutott eszembe. Félreértés ne essék, nem bántani akarom őket, mert egy cuki házaspár lehet. DE...... Csinálják a videót a luxus hazaikrol, nyaralsukrol, gardrobjukrol elvileg azzal a szandekkal hogy ettol majd mi is sikeresek leszünk, kedvet kapunk majd gazdagnak lenni(mintha minden csak ezen mulna) . Ez nem más csak a dicsekves és onigazolas képe, hogy - Nézzétek, mi milyen hú de jól élünk, nekünk erre is telik, meg arra is. Mutogatjak a millios konyhajukat, tanácsokat adva, hogy ha majd ti is ilyet csinaltattok erre meg arra figyeljetek oda... hmmm persze, a magyar csaladok arról hiresek, hogy milliókért tudnak konyhabutort vasarolni es 3 millioert nyaralni menni, 100 ezret otthagyni egy vacsorara. Ez semmi másról nem szól, csak a rongyrazasrol (hiaba mondják hogy ők a kivetel, á dehogyis) és próbálnak a szegény, megkeseredett, álmokban elő magyar nepbol profitálni. Nálam erre szavak nincsenek,hogy mások keserusegebol probaljon valaki feljebb jutni es hazudozni hogy persze, majd jobb lesz neked ha akarod, csak várd turelemmel... mi addig is esszük és mutatjuk nektek, hogy finom ám a libamaj és a lazac terítéken és csak álmodj higy egyszer te is ezt készíted a csaladnak. Erre miért van szukseg? Annyi keserűség, gond van az életben, miért kell még ilyen videokkal is az emberben azt ébreszteni hogy Te mennyire szarul csinalsz valamit, mert lám van aki igy él és csorgasd a nyalad csak. En nem vagyok szegeny, jól élek, nem irigykedem, csak van annyi eszem, hogy felfogjam, hogy ez mire vezet és legtöbb ember sajnos miért is nézi őket pl.... elszomorito.... Nekem eszembe nem jutna felrakni főleg ételről képeket, hogy lassa mindenki hogy én ma etteremben eszem a marha steaket es lehet masnak fél kg húsra nem telik arra a hétre....

2020. jún. 26. 11:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben az országban nem ciki hid alatt lakni sajnos... Nehéz feljutni, főleg gazdag szülők és ismerettseg nélkül. Nekem 2 diplomam van es 260 ezret keresek nettoba. A párom 140 ezret. Ez havi 400 ezer netto. Az alberletunk, amiben lakunk havi 140 plusz rezsi, tehát havi 160 elmegy ra. Marad 240 ezer, ebből tankolnom kell az autót, amivel járok dolgozni minden nap,s mire mindent kifizetek, kaja, haztartasi cikkek, alberlet marad hó végére jó esetben 30 ezer forintom, amit talan felre tudok tenni, ha épp nem ment tonkre semmi, amire kolteni kell. En errol beszeltem... hogy könnyű azt mondani egy dúsgazdag szerencsés embernek, hogy csak akarni kell a gazdaságot. Hat nalam jobban kevés ember akarhatta. Semmi szuloi hatterrel elvegezten 2 egyetemet, mellette végig dolgoztam. 2 középfokú es 1 felsőfokú nyelvvizsgam van. En tudom, hogy ez azért nem ilyen egyszerű ahogy Arpi a sült libamaj mellett, kényelmesen buzdít, hogy akar te is lehetsz szerncses es gazdag!
2020. jún. 26. 12:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Ő sem gazdagnak született.
2020. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem.
2020. jún. 26. 17:38
 14/18 anonim ***** válasza:
Pedig nem, ha néznéd a videóit hallhattad volna. Az apjának üzlete volt, amit államosítottak, apját bebörtönözték. Ennek oka az volt, hogy mondták neki, hogy elveszi az állam az üzletet és ürítse ki az árut belőle. Megette, majd áru rejtegetése miatt mehetett a sittre. A házukat elvették és társbérletbe kerültek. Gyerekkorában csúfolták, mert késői gyerek volt. Akkor döntötte el, hogy majd ő megmutatja.
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan fogalomzavarban élnek. Gazdag ember az, akinek van egy nagyobb vagyona, amely olyan életszínvonalat teremet számára, amit simán megengedhet magának. A legtöbb ember azonban nem gazdag akar lenni, hanem a gazdagok életszínvonalán akar élni, de vagyon nélkül. Ami elég nagy csapda hosszútávon. Megvenni a kütyüket, drága holmikat többnyire hitelből vagy az életszínvonalad inflációja árán. A ház tele minden sz.rral, de megtakarítás, befektetés nuku.

Sajnos a celebek, vloggerek ezt mutatják az átlagembernek. Cégek szponzorációjából villognak a nagy semmire, az emberek meg csorgatják a nyálukat és rohannak megvenni mindet. Egyenes út a szegénység felé.

Első a vetés, utána jön az aratás. Próbáld meg felcserélni!

2020. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szánom, de nem is nézem. Tanulok, dolgozom és az a célom, mint nekik: a meggazdagokád. Tisztelem Árpádot, de a kérdezőt is a 2 diplomája miatt. A gazdagok valakiből motivációt váltanak, ki, valakiből érdeklődést, valakiből irigységet. Utóbbival sincs baj, a kérdező nem eldönti ezt, hanem ezt ÉRZI, ami nem racionális dolog. Kérdező, a legnagyobb jóindulattal írom: ne nézd őket, ha nem esik jól és fájdalmat okoz ez neked, vagy rossz érzéseket váltanak ki belőled ezek a fajta videók.
2020. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Részben igen.
2020. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a szóban forgó influenszereket, de nekem például rengeteget jelentett, amikor azt láttam, hogy nálam nem különösebben tehetséges emberek érnek el olyan dolgokat, amelyeket én addig nem tartottam reálisnak.


Ma már annak tartom, és meg is van az eredménye. Mint példa, sokat jelentett az, hogy bemutatták, mivel mit lehet elérni.


Persze ez nem a milliós konyhák mutogatásáról szól, hanem arról, hogy konkrétan milyen tevékenység az, ami számukra nagyon jövedelmező, és annak űzéséhez milyen készségekre és módszerekre van szükség.

2020. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!