Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utóbbi időben felfigyeltem,...

Az utóbbi időben felfigyeltem, hogy “ébren álmodom”. Ti tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy régebben is voltak-e ilyen álmaim, csak az elmúlt pár hónapban lettem rá figyelmes. Akár álmodtam aznap este, akár nem és reggel visszaalszom 1-2 vagy akár 10-20 percre (már, ha megtehetem), akkor a leggyakrabban nem is alszom vissza, ébren vagyok, de mégis álmodom. Tudom, hogy mit álmodom, tudom, hogy amit látok csak álom és bármikor ( ha lenne rá energiám) kimehetnék meginni egy pohár vizet, elkezdhetném a napomat. Most, hogy jobban belegondolok, talán néha befolyásolni is tudom, hogy mit álmodjak, de akad, amikor nem. Legtöbbszőr azt álmodom, hogy felveszem a telefont, kinyomom az ébresztőt és végigpörgetem az értesítéseket - aztán persze jól fejre esek, ha újra szól az ébresztőm. Nagyon érdekesnek találom és inkább jónak, mint rossznak. Ti éltetek át hasonlót?

2020. jún. 26. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha velem is előfordult, ha délután feküdtem le pihenni.
2020. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod befolyásolni, hogy mikor álmodj az jó. De ha összekeveredik a valóság az álomvilággal az nagyon veszélyes lehet. Ezért fontos a lelki egyensúly.

Felveszed a telefont az azt jelképezi, hogy szeretnéd azt hogy foglalkozzanak veled, vagyis magányosnak érzed magad.

Ébresztőóra, hogy eleged van a kötöttségből, nem leled örömöd a munkádban.

2020. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!