Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ezzel így?...

Csak én vagyok ezzel így? (Élet nehéz) 16/F

Figyelt kérdés
Az élet nehéz. De néha mindig arra gondolok hogyha ha nem végzek el egy egyetemet, akkor nem lesz rendes állásom,gyárban kell szalag mellett dolgoznom (12 órázás,esti nem alvás és társai) és emiatt mindig szorongok. Azt tudni kell hogy én nem vagyok az a hű de nagyon jó tanuló (3as,4es). Általánosban is ilyen jegyeim voltak. Pedig tanulok, töriből tavaly 4es voltam, magyarból,irodalomból,angól mindig. Többit nehezen tanulom nem tudom miért. Régen kiközösítettek, nem voltak barátaim, bár most se olyan sok van de lényegtelen. Másnak milyen jellegű problémái vannak? Minden korosztályéra kíváncsi vagyok :)
2020. jún. 26. 19:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg ahova mennék egyetemre arról azt olvastam hogy nem ér semmit. Nem érdeklik (ahova megyek majd dolgozni) az ott kapott diploma. Meg nem tudom, hogy mi szeretnék majd lenni.
2020. jún. 26. 19:13
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
mi a rendes állás? 8-17 ig egy irodában, nettó 300 ért 0 felelősséggel.
2020. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj van aki sima szakmával keres 150-180 között. Gyári munkás meg megkeresi a dupláját is úgyhogy ne nagyon keseregj ezen szerintem :D sokan meg ahogy olvasom 'büfészakon' végeznek az egyetemen ami semmire nem jó. Lehetsz jó szakember bármiben. Találd meg mit szeretsz csinálni és akkor nem lesz a későbbiekben probléma egyetem ide vagy oda :)
2020. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Rövid válasz: barátom, hidd el kinövöd, késöbb is lesznek problémáid, (nem feltétlenül tudod majd megoldani őket, de kezelni igen) ha gondolod kereshetsz
2020. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell gyárban 12eznem? :D
2020. jún. 26. 19:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2020. jún. 26. 19:19
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Most hordtam ki ~40 vödör vizet a pincéből és még mindig esik,én most ezzel vagyok elfoglalva. Amíg várom hogy megint megteljen jöttem beszólni,hogy a te problémáid nem durvák.


UI:3 négyesem lett a város legerősebb gimijében.


16/F

2020. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ok
2020. jún. 26. 19:20
 9/17 A kérdező kommentje:
Az miért van,hogy mindig valamiért aggódok,idegeskedek? Múltkor például a számlák miatt amikor nagy leszek
2020. jún. 26. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Dehogy kell gyárban dolgoznod életed végéig, attól, hogy nem vagy színötös mindenből...

Annyi jó szakma van, amit egy-két év alatt meg lehet tanulni plusz néhány év gyakorlattal szép kis egzisztenciát lehet manapság teremteni. Jelenleg itthon is szakemberhiány van szinte kivétel nélkül minden szakmán belül, de még ha az itthoni feltételekkel nem is lennél megelégedve, még mindig választhatod külföldöt.


A kérdésedből azt olvasom ki, hogy igyekszel, kitartó vagy. Ha ezek a tulajdonságok megmaradnak benned könnyen léphetsz előre a ranglétrán bármilyen munkahelyen(még egy gyárban is, ha úgy hozná az élet).


Szóval fel a fejjel, mert semmi sincs veszve!

2020. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!