Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet annak a (lélektani)...

Mi lehet annak a (lélektani) háttere, hogy valaki megjegyzést tesz egy random kövér emberre az utcán?

Figyelt kérdés

Mivel normális környéken lakom, viszonylag ritkán fordul elő, de mostanság többször megesett. Szinte 100%ig férfiak, akik a megjegyzést teszik, és nem nyíltan nekem, hanem egymás között, vagy csak mondjuk olyan hangot ad ki, ami leírja, milyennek talál.

Középkorú kövér nő vagyok. Főleg azért nem értem ezeket a beszólásokat, mert szerintem egy normális embert pont nem érdekli, hogy ki hogy néz ki az utcán. Tudomásul veszi, hogy ki milyen, és megy tovább. (vagy észre se veszi, mert lesz@rja)

Szeretném, ha válaszolna olyan ember is, aki megjegyzést tesz másokra, miért teszi.

Mivel már nem vagyok fiatal, nem igazán rendít meg a dolog, inkább csodálkozom rajta, hogy miért jó valakinek ismeretlen emberekbe beleszurkálni. Fiatalnak karcsú voltam, de el tudom képzelni, hogy hogy érzi magát egy fiatal lány, főleg egy kamasz, ha ezt hallja, amit néha én.

Szóval szerintetek mi motivál egy férfit, hogy parasztul viselkedjen ismeretlen nőkkel?



2020. jún. 26. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem esélyesebb, hogy egyszerűen beleképzeled a dolgot. Vannak kövér ismerőseim, de valamiért egyiküket sem szólják vagy nézik meg rendszeresen. Vajon miért? Viszont, van egy munkatársam, akin csak pár kiló van, de az a mániája, hogy minden második ember megnézi az utcán és verekedni akar vele.

És kiegészítésként...

https://www.youtube.com/watch?v=k8TnJwy3GUg

2020. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, beképzelem. Néha repülő rózsaszín pónilovakat is látok.
2020. jún. 26. 23:29
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Ne foglalkozz vele. Miért adnál random ismeretlen emberek véleményére? Sajnos vannak ilyenek, túl sokat nem tudsz vele csinálni, csak figyelmen kívül hagyni.

Szintén kövér vagyok, engem is meg szokták nézni, főleg férfiak, de kétlem hogy rosszindulat miatt lenne. Eddig még sosem tett rám senki ilyen megjegyzést, pedig 100+ kiló vagyok :D

2020. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

engem meg etetni akarnak, pedig nem vagyok kórosan sovány, a legjobb, mikor 100 kg-os nők tesznek megjegyzést rám :D


mit lehet erre mondani?

sztem a magyar emberek nagy része borzasztóan neveletlen, éretlen, és tele van frusztrációval.

2020. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!