Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért vannak oda olyan...

Vajon miért vannak oda olyan sokan ezért az emberért?

Figyelt kérdés

Van egy hmm, hát barátom, majdnem huszonöt éve ismerem. Mindamellett, hogy masszív alkoholista és testi fogyatékos is, végtelenül buta ember. Ezek még nem is tragédiák (az alkoholizmust leszámítva), de mellette meg iszonyatosan idegesítő is. A legkomolyabb témái az életben: pna, fsz, fingás, böfögés, pisa, kaka, egyéb testváladékok. "Hú de büdös vagyok (mondja magáról)". Ha megyünk a Bimbó úton erről kizárólag csak a mellbimbó jut eszébe. Elképesztően indiszkrét, mondjuk elmondod neki, hogy (csak példa), az aranyereddel orvoshoz kell menned, véletlenül összefutsz vele az utcán, nyilvános helyen, elkezd üvölteni, hogy "Na mi volt az aranyereddel?". Nem viccből csinálja, egyszerűen nem tudja, hogy mit jelent az, hogy diszkréció, ötven évesen. Állunk a buszon múltkor. Az egyik megállóban ül a padon egy feltűnően csinos nő, testhezálló sport ruhában, telefonját nyomogatja. Ez meg megszólal a buszon: "- Hú, hogy dudorodik a puncija." Nem suttogva, bár ez még úgy sem volna helyénvaló, hanem szinte felüvölt.


Nem csinál semmit egész nap, segélyen van, a "nem" szót pedig nem érti. Felhív telefonon, mondom neki, figyelj dolgozom (vele ellentétben három munkahelyen is), majd visszahívlak, de csak elkezdi mondani, hogy de csak egy mondat. De nem tér a lényegre, hanem borzalmas körmondatokban elkezd köríteni. Például:


- Csak azt akarnám mondani, nem fontoskodás, csak azt vettem észre, de nem kell ám ezt mondani senkinek, mert nehogy valaki ideges, legyen, szóval az volt, hogy mentem az utcán, égette a bőrömet a hold, és akkor az történt, miközben vettem elő a cigimet, és nem találtam a gyújtómat...


- Térj a lényegre!


- Ja-ja, szóval azt akarom mondani, de tényleg nem fontoskodás, és nem is akarom, hogy az illető megsértődjön...


- Rátérnél a lényegre!


- (És akkor harmadszor is belekezd az értelmetlen körmondatba.)


- (Ekkor én már üvöltök.) Térj már rá a lényegre bszdmeg!!!


- Jól van, ne idegeskedj!


Mindezek ellenére elég sokan ajnározzák, úgy nyalják a seggét, mint ha kötelező volna. Csak arra tudok gondolni, hogy szánják.


2020. jún. 26. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te mit látsz benne? Valamiért te is csak megtűröd magad mellett. Lehet mások is így vannak vele, ahogyan te. Meg alkalmanként szórakoztató is lehet egy ilyen kis bugyuta emberen röhögni.
2020. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy kisközösség, aminek mindketten tagjai vagyunk. Nehéz elkerülni egymást. Pedig nem falu.
2020. jún. 26. 21:54
 3/17 anonim ***** válasza:
2 Igen, értem én. Nekünk is van egy haverunk, akit valamiért senki nem szeret. Egyszerűen nem tudjuk megmondani miért, de ellenszenves mindenkinek. Viszont érdekes, hogy így is mindenki kijön vele,mindenki tud vele beszélgetni, jót röhögni vele/rajta. Az a tipikus haver akivel szórakoztató alkalmanként meginni egy sört, de több nem kell nagyon belőle.
2020. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is adok neki egy újabb és újabb esélyt, azt remélve, hogy most már talán nem lesz annyira idióta. De egyre rosszabb, valószínűleg a pia miatt. Mindamellett, hogy biztos én is sajnálom valamennyire. Mert azt azért nem lehet mondani róla, hogy rosszindulatú lenne. Ostoba, indiszkrét, kizárólag Móricka szintű témái vannak (pna, fsz, fingás, stb, már említettem). De rosszindulatúnak nem lehet mondani.
2020. jún. 26. 22:23
 5/17 anonim ***** válasza:
4 Na látod. Más is próbálja elfogadni, ha már úgy is egymás közelében vagytok.
2020. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy olyan emberre pazarlod az életedet akit utálsz. Nem értelek.
2020. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A funkcionális analfabetizmus réme ismét köztünk jár, hatos válaszadó személyében. Egy szóval sem írtam azt, hogy utálom. Idézd be hatos azt a mondatomat, ahol ilyet írtam! Azt írtam, hogy idegesít. Tudod, hogy mi a különbség a kettő között?
2020. jún. 27. 07:57
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy csepp szeretet se jön le abból, amit írsz róla. Inkább tartasz tőle vagy valami mástól, következményektől tartasz, nem tudom. A barátaimról nem írnék le ennyi mocskot, mert akit ennyire mocsoknak tartok, azzal nem barátkozom; illetve akit a barátomnak tekintek, azzal szolidáris vagyok, és névtelenül se okádok ide róla ennyi xart. Az én értékrendem szerint utálod őt, igen, maximum nem vagy tudatában, nem mered magad előtt se elismerni. Valószínű olyan környezetben nőttél fel, ahol legalább egyvalaki rád erőltette az akaratát, nem volt a saját érzéseidnek, akaratodnak, vágyainak tere. Ezért tartasz egy ilyen embert ennyire központi szerepben az életedben,még akkor is, ha csak mérgezi az életedet, és semmi pozitívumot nem kapsz tőle. Remélem, hogy egyszer felnősz és megismered, mi az igazi barátság és szeretet, és különbséget tudsz majd tenni szeretet és gyűlölet között. Ha még élni akarsz, és nem csak vegetálni, meg másoknak megfelelni, szerintem vedd számba a toxikus embereket az életedben, és zárd ki őket; hidd el, nem lehetetlen.
2020. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
10:24 A funkcionális analfabetizmus egyre magasabb szintre hág ennél a kérdésnél. Egy szóval sem írtam róla, hogy szeretem. Ahogy azt sem írtam egyetlen szóval sem, hogy utálom. Azt írtam róla, hogy idegesít, érzések szempontjából pedig közömbös. Mivel társadalomtudományos és magyar nyelvi egyetemi végzettségem is van, szívesen elmagyarázom neked a különbségeket a szeretet - utálat és az idegesítés között, mind nyelvi, mind emocionális, szociális, szellemi értelemben. Az meg egészen elképesztően érdekes, hogy olyan ember akar kioktatni emberi érzésekről, akinek gőze sincs arról, hogy mi a különbség az említett szeretet - utálat valamint az idegesítés között.
2020. jún. 27. 10:42
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

"Az meg egészen elképesztően érdekes, hogy olyan ember akar kioktatni emberi érzésekről, akinek gőze sincs arról, hogy mi a különbség az említett szeretet - utálat valamint az idegesítés között."


Ennyi.

2020. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!