Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezte meg?

Miért kérdezte meg?

Figyelt kérdés

Ma elég káoszos volt a vonatközlekedés egy helyen. Felszállok a vonatra, amiről tudtam, hogy X helyre megy. Nemsokára felszáll egy nő, aki megkérdi ez megy-e Z hely felé, mondom igen, ő Y helyre akar eljutni.

Mondom neki át kell szállni egy helyen. Kis idő után telón utánanéz, és végülis leszállt egy másik csatlakozási ponton.

Az ilyen miért érdeklődik, ha ott az okostelója?



2020. jún. 26. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a telefonon lévő infó sokszor megtévesztő. Sokkal biztosabb az, ha van valaki akit meg lehet kérdezni.
2020. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval
2020. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha elmondtam neki, hova megy ez a vonat, és benyomja a telóba, és kiadja az átszállási lehetőségeket is. Ezen mi a megtévesztő?

A megszokott vonatok, ha eltérő útvonalon megy, azt is kiírja a kütyüje. Totál gáz ez...

2020. jún. 27. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akadj fenn ilyeneken. Néha csak egy kis kommunikációra vágyik az ember.
2020. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!