Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]


Engem kissè kiakaszt az a szöveg, hogy valaki külsősègekből fakadó felszínes sallangokra alapozza mondjuk a párkeresést. Én IGÉNYES vagyok tehát lenézem, sőt megkövetelem a kiló sminket ès az edzőterembe járást attól aki szóba akar állni velem- mentalitást.Ez a lány termèszetes és szerintem az benne a vonzó, hogy önmagát adja.De ez általában nem kelendő.


23 N



2020. jún. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra szeretnél kanyarodni hogy a természetes külsejű nők senkinek sem kellenek? Semmi rosszindulat, de többszöri átolvasásra nekem valahogy ez jött le.


"Én IGÉNYES vagyok tehát lenézem, sőt megkövetelem a kiló sminket ès az edzőterembe járást attól aki szóba akar állni velem- mentalitást"


Megkövetelem? Ebbe csak én zavarodtam bele egy kicsit?

2020. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt van pélàul ez a kérdés, itt pont azt a mentalitást fogalmazzák meg a vàlaszolók, és erősítik meg egymást, amitől èn rosszul vagyok.

2020. jún. 27. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez van. Attól hogy valaki nem születik tökéletesnek, jó külsőt lehet kialakítani. Beleolvastam a bba amit küldtél, de mit csináljak vele? ezt eddig is tudtam. Lehet ezen háborogni, de ez sajnos így volt, így van most is, és talán egy jó darabig így is fog maradni.

Tesznek arról bizonyos tekintélyek hogy a külsőségeken alapuljon minden. És nem vagyok semmilyen hüllőember hívő elvakult konzerv, csak nézz bele a médiába.



Ha szellemileg, lelkileg, emberileg, összefoglalva belsőleg elérted magadból a legtöbbet, akkor mi a következő? Ide írogatsz kérdéseket, vagy adsz magadra, és te is "jó" életet élhetsz? Ez nem csak a kérdezőre vonatkozik, hanem mindenkire, aki ilyen problémával küzd.


Ilyen téren "be kell állni" a sorba. De egyébként olvass utána Ted Bundynak, mi ment a tárgyalásain. A külsőségek mindenhol jelen vannak, így vagyunk kódolva.

2020. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!