Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik ilyen sokan a...

Miért szeretik ilyen sokan a nyarat?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdődött a nyár, de ez a 32 fok elviselhetetlen számomra.


Örülnék ha mindig esne az eső vagy a hó.



2020. jún. 28. 18:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
46%

3 klíma viccesen nézne ki, falfűtésünk/hűtésünk van.

Klíma azért talán már minden autóban található.

Strandolni aztán "nagyon drága", Ausztriába járunk (soproni vagyok), 3-5€ egy belépő.

2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
47%
Mert láthatok sok szép mezítlábas nőt.
2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%

Most ezen nem fogunk összeveszni, hogy ki milyen időt szeret!


Én három dolog miatt szeretem a nyarat (így ebben a fontossági sorrendben):

-Most este 7 óra van és világos. Télen ilyenkor már órák óta sötét.

-Látok zöldet! Persze egy havas táj is szép, de sokkal inkább a csupasz fák, a latyak, a köd, meg a kietlenség jut eszembe a télről, mert hó az alig van.

-Ki lehet menni a szabadba. Ezt azért raktam utoljára, mert 32 fokban tényleg nem jó kimenni a szabadba. De gyakrabban van a nyári hónapokban kellemes idő, mint télen. Időjárás szempontjából egyébként a májusok meg szeptemberek a kedvenceim, nekem sem a nagy hőség.

2020. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%
Én nem bírom a klímát, mindig beteg leszek tőle, de a nyarat szeretem, pedig én ilyenkor is dolgozom. Amúgy fázós vagyok, és nyáron végre jól érzem magam, minden zöld, tombol a természet, érik a gyümölcs, és szabadidőmben mehetek úszni, biciklizni, kutyázni. Én nem szeretek ötven réteg ruhába öltözni. Nyaralni nyáron meg hosszú évek óta nem voltam.
2020. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
70%

Minden évszaknak megvan a maga hülyesége, de ha ti nem tudjátok emellett látni a szépségeit, előnyeit is, akkor az bizony nem az évszak hibája.

Aláírom, hogy ez a gatyarohasztó meleg sokszor elég őrjítő tud lenni, pláne egy olyan könnyen izzadós típusnak mint én.

De amiért én nagyon szeretem a nyarat, az az, hogy:


- ilyenkor nem sötétedik be olyan korán

- a sok napsütés jót tesz a hangulatomnak

- kezdődnek a szabadtéri koncertek és fesztiválok időszaka, amiket imádok

- lehet végre használni a fürdők kültéri részeit is (csúszdákkal meg minden egyebekkel), az élővízes pancsolásról meg már nem is beszélve

- lehet végre szabadtéri programokat szervezni a barátokkal

- indulhat a nyaralás, kirándulás

- és hát igen, nem leszek álszent: a nők öltözködése is lengébb lesz ebben az időszakban, ami nagyon kedvező tud lenni a férfiszemnek


Ezektől függetlenül még mindig az ősz a kedvenc évszakom, de hiába húznám a számat, a nyár akkor is itt marad még 1-2 hónapig. Szóval miért ne koncentrálhatnék az előnyeire?

Tudod, megszoksz vagy megszöksz.

Persze hiába is magyarázom ezt, mert aki kvázi a szobájában ülve éli le az életét és semmi társasági élete nincsen, az úgysem fogja ezeket megérteni és átérezni.


26/F

2020. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
73%
A fiúk öltözködése is kedvezőbb ám ilyenkor 😁😄
2020. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%

Imádom a nyarat. Augusztusban születtem, szeretek a strandon kint úszni, szeretem a meleget, a zöld természetet, kint a tóparton lenni, szeretem mikor kevés ruha van rajtam és nem nagybundában vagy pulóverben kell az utcán lenni, szeretem a nyári gyümölcsöket, madarak csivitelését, a nyári zivatarok utáni szivárványt.


#7

Juj, nincs klímám, nem járok luxus helyekre nyaralni, kirándulni, a közeli erdő is teljesen megteszi, meg a városi strand. Nem tudom, hogy nálatok mennyi a strandbelépő, de nálunk 1600 ft egész napra egy felnőttnek. De ha mondjuk 3000 Ft, akkor ez téged heti szinten földhöz vág? Hisz ma már a strandok elfogadják a SZÉP-kártyát is, azzal is lehet fizetni. Nem a kifogásokat kell keresni, ez nem luxus dolog.

2020. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
46%

Még azokat is utálom akik bármi pozitív dolgot le tudnak írni a nyári hőségről.

0 foknál kezdődik az élet, az embernek való.

2020. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%
Nincs hideg (Én a meleget jobban bírom, mint a hideget; és néha van, hogy az a meleg, amit a tavasz hoz, nekem nem elég; ezért csak akkor van biztosítva, hogy kb mindig meleg legyen (egy-két szélsőségtől eltekintve), ha nyár van.) , nincs suli, legalább a gyerekeknek nincs számonkérés ilyenkor.
2020. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
#20 Ki bántott? Akarsz róla beszélni? :D
2020. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!