Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Az illető kedvenc állata a kígyó és szerinte olyanok mint az emberek: éveken át dédelgeted őket, de mégis előfordulhat, hogy ellened fordul.

Emellett azzal kedvelteti meg magát valakivel, hogy "elmondja", hogy körülötte ki mire készül és hogy mit tegyen.


Milyen szóval/szavakkal írnátok le? Rosszindulatú?


2020. jún. 29. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyomorék :D


Még manipulátornak is gyenge. Azt is elrontja amiben (ezek szerint?) jónak gondolja magát.


Rosszindulatú egyébként igen, ez a szó jól leírja.

2020. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszóval is emlithetted volna az illetőt, a Bibliában megtalálod: Python szellemiségű, így hívják mágia, varázslás,boszorkányság és jóslás, asztrológia tartozik bele és megy a pokolra ha nem tér meg. Több ezer éve ismert, és Jézus legyőzte ezt is.A lábai alatt van már.
2020. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*és megy a pokolra ha nem tér meg, bár, elhamarkodtam az írást: mert nem bíztos, hogy van még olyan állapotban, hogy kegyelmet kapjon.
2020. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*hogy kegyelmet kapjon egyáltalán a megtérésre.


Ugyanis mennél jobban átlényegült már annak a képére akit az urának tart annál jobban veszti el a kegyelem lehetőségét.Ha meg már teljesen, akkor vége. Ott köt ki, akit szolgált a földi életében.

2020. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyan olyan elcseszett mint én. Simán lehetnék a barátja.
2020. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ... nekünk van 4 db 10 éves teknősünk és most 4 db 8 hetes kis cicánk (ugyan itt cica elvihető :D ), 2 felnőtt cica.


... és ugyan úgy lehet szeretni a hüllőket. Nekik is van személyiségük, lehet dédelgetni őket.


A teknősök kikéretőznek a kezembe, akárhol megsimogathatom őket engedik, van hogy közösen megyünk ki a napra és a kezemben napoznak.


Nagyon lehet őket szeretni, pedig nem tradícionális állatok.


Így nem tudom megítélni azokat akik a kígyókat szeretik. Fogtam már és ők is aranyosak, de nekem nem tetszenek annyira.


Viszont ha több éve kígyó tartó lennék el tudnám képzelni, hogy ugyan úgy dédelgetem őket, mint a teknőseimet vagy macskáimat.


Szerintem elég szűklátó körű, csak ez alapján negatívan megítélni bárkit is.

2020. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól látja a dolgokat.
2020. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!