Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A sz**rátetovált, fültágítós,...

A sz**rátetovált, fültágítós, színeshajú, lázadó külseű fiatalokat hogy nem rúgják ki a munkahelyükről?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallani, hogy be kell tartani a céges kultúrát, jól szituáltan és normális külsővel kell megjelenni. Mégis látok gyakran olyan fiatalokat, akik ilyen punkos/emos/lázadós/akármilyen stílusúak és tuti ők is dolgoznak valahol, ahol a főnök felügyeli őket és nem hiszem, hogy lenne olyan főnök akinek ilyen extravagáns külső ne szúrna szemet.

2020. jún. 21. 17:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Mivel ez önkifejezés. Ez olyan mintha te csak barack színű felsőben mennél, mert neked az tetszik. Neki meg a tetkó tetszik. Felszínes dolog egy ilyen alapján ítélkezni bárkiről is.
2020. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

2020. jún. 21. 17:39
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom mert nem minden cégvezető egy véresszájú boomer.
2020. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1: Nem ítélkezem, de nem is én vagyok a főnök. A magyar főnök-beosztott viszonyokról (szarráhajták a dolgozókat és minden kis sz**ba belekötnek) pedig elég fura elhinni, hogy ezek az emberkék jól megvannak a munkahelyükön.
2020. jún. 21. 17:40
 5/24 A kérdező kommentje:
#3: Azért elég kevés ilyen toleráns főnök lehet nálunk. Nem is tudom van-e olyan munkakör, ahol ennyire liberális lenne a felfogás, hogy ilyen emberek ne szúrjanak szemet.
2020. jún. 21. 17:41
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenhol és nem minden munkakörben elvárás a jólszituált megjelenés.
2020. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
És akkor ők hova menjenek dolgozni szerinted? :D
2020. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Továbbra is felszínesnek tartom hogyha valaki tetkó vagy fültagito miatt megvet embereket.


Engem tudod mi szokott érni? H9gy dohányzom. Egy vénasszony beszólt hogy nem gond, az én egészségem. Erre csak annyit mondtam, hogy ahogy mondja az én dolgom, de engem sem zavar, hogy maga nem cigizik. Ott csak hápogott a ven picsa mert nem tudott mit mondani.


Számodra nem kulturált az ilyen megjelenés, de lehet hogy 3x több esze van mint sok más kollégádnak.

2020. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
engem viszont zavar a bagózás, főleg ha mellé társul egy irigykedés, hogy nekem miből telik új autóra... meg rinyálás, hogy neki 10.én már nincs a fizetéséből semmi. Arról nem is beszélve, hogy az én levegőmet is szennyezi. De az én k*** anyámat ugyebár.
2020. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem nyújtok annyira bizarr látványt, de mikor felvettek élénk színű volt a hajam, erősen sminkeltem és elég extrémen néztem ki. Mára fekete a hajam, de így is eléggé kemény a külsőm.


Nincs közvetlen kapcsolatom az ügyféllel, a szakmai interjún meg remekeltem. Nem a kifutóra küldenek meg öregasszonyok közé, hogy ítélkezzenek rajtam, hanem programozni. És látszólag jobban el tudom végezni a munkám, mint azok a drága "normális kinézetű" emberek, akik szerint nem kellene, hogy legyen állásom a kinézetem miatt. Biztos ők ia tökjó munkaerők, ha ennyi idejük van a fejlődés mellett.

2020. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!