Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit eddig véghezvittél az életedben? Kort és nemet is írnátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Olyan folyamatot alakítottam ki, ami által folyamatos drasztikus változáson megyek keresztül.
2020. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez kicsit olyan mintha a saját "új életem" foglaltad volna össze :D

Megosztasz velünk valami ködös dolgot ezzel kapcsoaltban? Gondolom az egészet úgysem írod le, de teszel utalást rá? Kíváncsi lennék.

2020. jún. 29. 23:02
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Tartottam előadást a MTA-n egy csapatverseny keretében, felvettek külföldön egy jó egyetemre :)

18/L

2020. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Neked mi volt?
2020. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezen gondolkoztam, de nem akartam leírni, mert féltem, hogy "nagyobb" dolog az eszembe jut.

De talán az, hogy egy országos szaktekintélytől (egészségügyi területen) megkaptam egy hosszú-hosszú beszélgetést után, hogy nagyon sokra fogom még vinni, csak soha ne adjam fel, és mindig keressek megoldásokat. Ő éppen az a fajta ember volt, aki(ke)t végtelenül tisztelek. Elmondhatatlanul művelt, okos, intelligens, remek beszélgetőpartner, emberséges, és konkrétan minden jó tulajdonság egyetlen emberbe gyúrva.

Nem kifejezetten az egészségügyi témákról volt szó, inkább úgy általánosan "mindenről". Volt időnk a több óra alatt.

Köszönöm hogy megkérdezted :)

2020. jún. 29. 23:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó ilyet olvasni:)


Én is akartam ám valamit írni, de aztán meggondoltam magam, és még se a Gyakorira való:D ezért írtam neked csak a kérdést.

2020. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

:D Egy kérdésem azért lehet?

Mihez kapcsolható? Elég az is :)

2020. jún. 29. 23:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedhez ill. arra válasz.
2020. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nemááár :D

Jó, nem firtatom :P


Jöhetnek még válaszok, örömmel felpontozok mindenkit!

2020. jún. 29. 23:28
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Minecraftban építettem egy házat.
2020. jún. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!