Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit eddig véghezvittél az életedben? Kort és nemet is írnátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Literálisan semmi XD bár még nagyon fiatal vagyok, szóval ráérek ezzel... jó volt olvasni a “storyd” kedves kérdező :D
2020. jún. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

#11

Hidd el, a fórumozók legtöbbje kb hasonló eredményeket tud felmutatni. :D



Ha az ember nem gazdag, esélye sincs "világmegváltó" eredményeket elérni.

2020. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt betöltöttem a 14-et, előtte nap nyelvvizsgáztam németből (komplex, nemzetközileg elismert, középfok).

(Tegyük hozzá, hogy sikerült)


Ezt egyébként megelőzte egy jó kis hardcore nyári tanfolyam (heti 15 óra, volt amikor 20), és a végén már németül álmodtam. Előtte is utáltam a nyelvet, éppen azért akartam nyelvvizsgázni, de ezek után még inkább.


Viszont, rettentően büszke vagyok rá.

2020. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Emberekre figyeltem, segítséget hívtam rájuk. (38F)
2020. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Lediplomáztam. 26/f
2020. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Bekerültem egyetemre, az álomszakmámat tanulhatom.

5 éves minőségi, többnyire kiegyensúlyozott párkapcsolat, több, mint fél év együttélés.


De alapból az, hogy az otthoni környezetemből ki tudtam törni, és nem viszem tovább a szülői mintát (szegény munkás család, mentális betegségek), értelmiségi ember leszek, annak ellenére, hogy sokan kételkedtek bennem.

21N

2020. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell lepontozni azt, aki a kérdésre válaszol. :(

Nem azt kell pontozni, hogy neked tetszik-e az a válasz vagy sem, hanem azt, hogy a kérdés szempontjából releváns-e, amit valaki ír.

2020. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért sírni nem fogunk
2020. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Empatikusabb lettem, megismertem önmagamat, még mindig figyelem a reakcióimat helyzetekben


Jóéjt

2020. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább képes vagyok uralkodni önmagamon.

Az elmúlt években rengeteget fejlődött az indulatkezelésem, levetkőztem az áldozatmentalitást, nagyrészt magam mögött hagytam a hipochondriát, és továbbra is folyamatosan fejlesztem magamat.


Ha képes leszek megbírkózni a még hátráltató rossz tulajdonságaimmal is (és az eddigiek fényében miért ne lennék), akkor még több olyan dolgok elérhetek, amikről annak idején csak álmodtam.

2020. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!