Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok?

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálok sokszor kedves lenni, akkor is, ha épp felbosszantanak, csak ilyenkor azt érzem, hogy megjátszom magam. Mert egy bizonyos helyzetre alapvetően nem az lenne a reakcióm, hogy kedvesen válaszoljak, hanem hogy leüvöltsem az illető fejét, vagy beszólnak neki. De ilyenkor igyekszem kontrollálni magam. Elfogadó vagyok az emberekkel szemben, azonban meg van róluk az első benyomásom. Nem vagyok kegyetlenül őszinte, pont az ellentétje. Olyat mondok, amit nem gondolok, csak hogy ne bántsam meg az illetőt. Pl. ha egy kicsit molettebb emberről van szó, és mondja hogy Jajj de dagadt vagyok, én meg mondom neki, hogy dehogy vagy az. (Csakhogy jobban érezze magát) Próbálok nem kétszínű lenni, de kegyetlenül őszinte se. Tinédzser vagyok, lehet csak a hormonok, de állandóan ezen rágódok, hogy álszent, kétszínű, bunkó vagyok... Normális ez? Mit tegyek ellene? Lehet kicsit lazítanom kellene, hátha kicsit türelmesebb is lennék. Bocsánat, hosszú lett, de jól esett leírni.

2020. jún. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kihez képest?
2020. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senkihez. Nyilván, gondolom egy bűnöző gyilkosnál nyilván jobb ember vagyok, de önmagában a leírtakból rossz ember lehetek?
2020. jún. 30. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember. Viszont az igazsagot kegyesen, bantas nelkul is megmondhatod.

Pl erzsike szerinted jol all ez a cipo?

- igen jol, mas szinben. Vagy szerintem probalj fel masmilyet.

Fo az oszinteseg:)

2020. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ovoda utan mindenki megtanulja az önkontrollt.

Öszinteség csak kisgyerekekben letezik.

Màs senki nem hisztizik ha unalmas vki vagy fàraszto, senki kulturalt nem mondja meg hogy hu de kövér az a bàcsi, de öreg az a néni, nem akarok suliba menni, es igy tovabb, csak a gyerekek.

2020. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!