Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen rossz ember...

Tényleg ilyen rossz ember vagyok ezek miatt?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 2 éve, hogy új gimibe irattak a szüleim. Az első évem, azon belül is inkább a második félév katasztrofálisra sikerült. A koliban a szobatársaim folyamatosan kiközösítettek, ennek főleg az volt az oka, hogy nem tudtam azonosulni az ők alpári és gusztustalan stílusukkal. Elhatároztam, hogy valamin változtatnom kell, mert ha így folytatom, akkor tönkre tesznek lelkileg. A második évben valami megváltozott. Valahogy elkezdtem alkalmazkodni és megtanulni az ő nyelvükön beszélni. De ez azzal járt, hogy néha le kelletz süllyednem az ő szintjükre. Egy időben még cigiztem is. Szerencsére időben feleszméltem, és egy bizonyos szint alá már nem szabad süllyednem. De sajnos így is bűntudatom van, hogy belementem ebbe, és rossz embernek érzem magam emiatt.

2020. jún. 18. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
De miert volnal ettol rossz ember? Tudod, hogy nem ilyen vagy, alkalmazkodtal, ennyi. Mondjuk, hogy a korulmenyek aldozata voltal. Ha ezek megszunnek, visszatersz a regi onmagadhoz.
2020. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem vagy rossz ember.

Mivel egyébként "gusztustalannak" tituláltad a viselkedésüket, főleg nem.

Nyilván be akarsz illeszkedni, de én azt mondom, találj a koliban más embereket inkább, akik normálisabbak, akik nem kiközösítenek, hanem elfogadnak.

2020. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te Szent! Rápippantottál egy cigire? Jó elzüllöttél, fijacskám. Má' csak az hiányzik, hogy a b betűs szót használd, na akkó má végleg javíthatatlan vóná.
2020. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
És mitől is voltak ők alpáriak meg gusztustalanok? Mert ez a kérdés kicsit olyan, mintha az elefántcsonttoronyból leszállt volna a mintagyerek a halandók közé és még egyszer egy kevés ideig cigizett (!!!) is. Az, hogy egy kis időre lejjebb adtál az egetverő sznobságodból még nem tesz rossz emberré. Ezzel most nem azt mondom, hogy cigizni meg gyökérkedni kell, de adjuk meg ami a királyé meg azt is ami a császáré: kolis tini fiúk általában nem szépirodalmi estéket tartanak egymásnak sehol a világban.
2020. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember... de a csoportok nem szeretik, ha odaverődik egy... olyan ember, aki nem olyan, mint ő. Macskás gazdiként mit keresnél egy kutyás gyűlésen? Na érted. Szal megszoksz, idomulsz, vagy megszöksz.
2020. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annak, akik sznobnak tartanak, elmondanám, hogy milyen emberekkel voltam körülvéve. A szobatársaim szülei közül 3-an feketén gazdagodtak meg. Két szobatársamnak az apja cigit meg füvet csempészik a határon.

Bizonyára tudjátok milyenek az ilyen újgazdag kölykök, akik nagyra vannak a feketém szerzett vagyonukkal, és a bunkóságuk mellé egy csomó nagyképűség is társul.

2020. jún. 18. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna így megy és ha nem cigizel drogozol vagy iszol és bulizol ki közösítenek és le néznek pedig nincs igazuk már felnőtt vagy mert az ilyen gyerekes dolgokra nemet tudsz mondani mert ők úgy gondolják, hogy ettől nagyok és többet érnek pedig pont fordítva van.
2020. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!