Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs facebookja?

Figyelt kérdés

6 évig nem voltam fent Facebookon, 1 hónapja regisztráltam megint, bejelöltem a közelebbi ismerőseimet, akik tényleg közelebb állnak/álltak hozzám jelenleg/régebben (kb. 50 ember), de megint úgy vagyok vele hogy inkább törölném a fenébe, mert nem is keres engem senki gyakorlatilag.


És mit mondjak annak aki megkérdi, hogy van -e facebookom?


Köszönöm!


2020. júl. 1. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem még van, de ritkán használom. Egy időben nagyon rá voltam függve. 'Takarítottam' kicsit az ismerősök között, a 400 valahányból lett kb 80, bár közülük is csak 3-4 emberrel beszélek néha. Tele van szeméttel, álhírrel, gyűlölködéssel, lájkvadász idiótábbnál idiótább posztokkal amit a sok hülye bőszen terjeszt. A a messengerhez nem lenne kötelező már rég töröltem volna (ismerősök ragaszkodnak hozzá, nem én). Igazából hatalmas időpazarlás, erre akkor jöttem rá mikor abbahagytam a rajta lógást, hirtelen mindenre lett időm, rengeteg dolgot megcsináltam amire azelőtt azt hittem nem érek rá. Most is látok sok ismerőst, munkatársat akik nyavajognak hogy semmire nincs idejük, el vannak havazva, közben meg egész nap a telefont lesik mintha a kezükhöz ragasztották volna.
2020. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!