Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kegyetlenül...

Hogyan lehet kegyetlenül tönkretenni egy életet?

Figyelt kérdés

Van egy 30-as éveiben járó pasi aki állandóan zaklat. Elmondta hogy szeretne velem lenni (16 éves lány vagyok) és hogy nem tud lemondani rólam. Én letiltottam és meglátogatott a bizonyítvány osztásomon hogy én ezt nagyon meg fogom bánni és hogy kegyetlenül tönkre fog tenni (ezt úgy mondta hogy nem hallotta senki..)

Semmit sem mondtam neki magamról de ő mindent tud rólam.. Nagyon félek, a rendőrök nem hisznek nekem..

Valaki segítsen..

Mikre számíthatnék?..


2020. júl. 2. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szüleiddel beszéld meg.
2020. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hisznek nekem.. A beszélgetést töröltem hirtelen felindulásból és mert meg is ijedtem..
2020. júl. 2. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Kikre számítson az ember ilyen esetben, ha még a rendőrségre sem? Ők lehet csak akkor foglalkoznak az üggyel, ha megerőszakol, testi sértést követ el.

De ezt nem kéne megvárni. Ha van több nagyobb darabb férfi haverod, azok meglátogathatnák,( ha tudod a hapsi címét) és szépen elbeszélgethetnének vele, hogy hagyjon békén. Persze bántani nem szabad, mert az már bűncselekmény lenne. De értse már meg, hogy szálljon le rólad!

2020. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát, az, hogy rettegésben tart, már egy elég jó kezdet
2020. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Eloszor is:

Mivel akarja tonkre tenni az eleted?


De hogy tippeket adjak, ha nem hagy beken, kerdezd meg tole (termeszetesen uzenetben), hogy miert nem hagy beken es miert is mondta azt, hogy tonkre teszi az eletedet.

Ezutan fenyegesd vissza, tudasd vele, hogy a kornyezetedben mindenki tud a fenyegeteserol, ha nem hagy beken

1. Mesz a rendorsegre

2. Teszel rola, hogy MINDENKI megtudja micsoda szaralakrol van szo, akar blog, kozossegi media, ujsag vagy barmi aron, de koztudomasra hozod a nevet es a jellemet

3. Amit az elozo is irt, par nagydarab hverral szetverni a fejet

2020. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom tanácsolni, hogy minél több embernek mond el a környezetedben, hogy vegyenek komolyan! Barátaidnak, barátnőidnek hátha ők is tudnak hatni szüleidre is hogy elhiggyék. Szüleid miért gondolják, hogy ilyet kitalálnál? Nem tudom apám tuti felindulna erre ha én mondanám..

De ja B terv meg a nagy haverok. Lehet csak a szája nagy a csávónak. Nekem van két európai bajnok jitsus ismerősöm, mellettük mindig biztonságban éreztem magam :D néha el is ejtették, hogy ha bármi gáz lenne szóljak.

2020. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha már úgy is imád, add alá a lovat, hízzon csak a mája.

Beszélj meg vele egy találkozót nyilvános helyre, de ne túl zajosra.Háttérben-elbújva legyenek cimborák készen, ha kellenének.

Egy kis kamerával felszereled magadat vagy csak simán indítasz egy élőadást youtubera, faxbukra s szépen elbeszélgetsz vele, miként gondolta ezt az életed tönkretételét;)

Ez egy beismerővallomás lenne részéről a világnak-hatóságnak is...


Ki is tenné tönkre, kinek az életét? :DDDDD


Ha szépen kimesélte magát neked, miként tenne tönkre-mit szeretne, ha engedelmeskedsz, akkor elköszönsz, hogy átgondolod 1 haladékot kérve, amit mondott.

Ha megérti, semmi gond s elsétálsz, ha nem, akkor a barátok segítenek neki "elköszönni".

Utána mehet a feljelentés, bizonyíték ott a neten akár 500 tanúval:))))

2020. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok féle képpen tud egy ilyen alak rosszatt tenni ha már eddig el fajult az ügy. De ne várd meg a végét.

- Menj el a rendőrségre tegyél feljelentést

- Próbáld meg átbeszélni a szüleiddel ezt a dolgot újra!

-Amit a 7. válaszoló írt az nagyon jó ötlet! Próbáld meg, csak jól járhatsz. Mivel a pasas ha erőszakoskodik akkor azt felvetted és tudod bizonyítani. Ha nem erőszakoskodik és elballga akkor kész meg van oldva. Csinálhatsz videót is. Meg a barátaid is. Kérlek küzdj az igazadért mert ennek nem lesz így szép vége.

Ja és még valami! Ha esetleg a suliban volt kamera akkor lehet rögzítették mondjuk, hogy bemegy a suliba. Ez is egy bizonyíték. Igaz elég sovány de attól még bizonyítja ott járt.

2020. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami bizonyítékot mindenképpen szerezz,amivel visszamehetsz a rendőrségre.Pl.oldd fel a tiltást,és mentsd el amiket ír.
2020. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!