Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen érzékeny?

Miért vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Pl.


Útközben hazafelé megállunk egy ismerősünknél, de én pl nem akarok... erre borzalmas kedvem lesz és lehangolt leszek, pedig kibírom..

Apám kicsit szigorúbban szól hozzám, pl nem kér, hanem követel... erre megint lehangolt leszek vagy akár sírok.

Egy lány lemondja a találkozót amire már hetek óta várok... erre sírok egy sort és full lehangolt leszek hetekig, akár hónapokig csak ez miatt.


És ugye nagyon sok kis apróság van nap mint nap ami nem tetszik, lehangol és ez miatt sosem múlik el ez a rossz érzés.

Feltűnt még, hogy amióta már nem járok suliba azóta kezdődött el ez az egész.


20/F



2020. júl. 3. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, menj a barátaiddal találkozni, foglald el magad, beszéld ki másnak, ami bánt Téged. Erősödj meg lelkileg, ne akarj fent minden apróságon. Lépj túl a dolgokon és minden rendben lesz. :)
2020. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Depresszió nem jöhet szóba? Azért gyanakszom rá, mert a lehangoltságod elmondásod alapján folyamatos, hónapok múltán sem képes túllépni a pszichéd olyasvalamin, amit mások ennyi idő alatt háromszor elfelejtenek, és nem hinném, hogy ez az állapot egészséges. Persze diagnosztizálni nem én foglak, nincs hozzá képesítésem, de szerintem szakembernek is feltehetnéd ezt a kérdést.
2020. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!