Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy engedheti meg magának...

Hogy engedheti meg magának egy jysk-ös alkalmazott, hogy így beszéljen velem?

Figyelt kérdés

Szó szerint lebszott azért, mert a jyskben a folyosón egyedülhagytam a kosaramat, miközben a sor végén szemben a falnál válogattam. A kosár tőlem úgy 2-3 méterre lehetett. Olyan hangon szólt hozzám, hogy elsőre azt hittem nem is hozzám szól.


Heló bocsi ez a tiéd? Akkor tedd már meg legyél olyan szíves, hogy nem az út közepén hagyod jó? Itt más emberek is vannak, balesetveszélyes! És ezt olyan lekezelő fszparaszt hangon mondta, hogy a hajam égnekállt.


1. nem az út közepén hagytam, hanem a polc meleltt szorosan, a húzókáját ráhajtva. Ebmer nincs, aki ne venné észre.

2. attól, hogy mellettem van, attól jobb lesz?

3. mióta balesetveszélyes az, hogy egy kis kék kosár van a fehér padlón fehér polcok mellett? a kosár túloldalán és a polc között volt van 1.5 méter hely. Súlyosan balesetveszélyes mondhatom.

4. hogy mer így beszélni velem? Inkább kért volna meg normális hangon, hogy ne hagyjam ott.


Természetesen megtettem, de írtam pár sort a vársárlók könyvébe.


2020. júl. 4. 18:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy el tudjátok képzelni. Van a fal baloldalt. azon polcok. a falra merőelgesen, attól 1.5 méterről kezdődnek a sorok. mint adeichmannban. Az egyik sornak a végétől kb 1 méterre volt a kosaram, szorosan az egyik oldalon, és én annak a T alakú résznek a FAL oldalán nézelődtem, háttal a kosárnak. Direkt nem raktam magam mellé, mert ott a sorok kezdetei és a fal között alig van hely, ezért leraktam a sorba. ott 1.5 méter volt kb a hely, ha a korsaramat odarakom. ha nincs ott, sokkal több. Tőlem meg úgy 2 méterre volt.
2020. júl. 4. 18:38
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Jól van, engedd el, ennyire nem fontos a dolog.
2020. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Oke kiirtad magadbol fogadd el hogy vannak ilyen emberek sajnos
2020. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Én másik vevőként még alád is rúgtam volna a kosarat...rendelj inkább a neten mindenki biztonsága s nyugalma érdekében;)
2020. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
7: napi adagot bevetted? Orvos mit írt föl?
2020. júl. 4. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

5


Azt írta, minden piperkőc nyifnyafot rúgjak fel;)

2020. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez ilyen vevőként is idegesítő. Leb assza a semmibe a kosarát, te meg kerülgesd....

Annak az alkalmazottnak igaza volt, nem is sértő az amit mondott, szóval panaszkönyvezni felesleges volt szerintem, de ahogy érzed.

2020. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de épp ezt mondom! Hova tegyem? a fejemre?

Ha magam mellé teszem akkor mégjobban útban van! Az volt al egjobb, hogy szorosan a polc mellé teszem oszt jóvan. akkor pofázzon, ha majd a 3 méteres függönykarnisokkal az út KÖZEPÉn hagyom keresztbe úgy, hogy nem látod, hogy van ott egy karni is és szépen lefejeled hosszában.

2020. júl. 4. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Az eladó stílusa paraszt volt, ez egy dolog. A másik, hogy ne hagyd máshol a földön a cuccaidat. Mehetnek arra babakocsival, rokkantkocsival, mankóval, vagy csak simán egy figyelmetlen vásárló.
2020. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mégegyszer leírom ,de most utoljára HOVA TEGYEM??? A földön a helye a húzós kosárnak. ha magam mellé teszem akkor nem tudnak elmenni mellettem. szóltak is a vásárlók, hogy picit tegyem odébb, mert nem tudnak elmenni. Én odébb tettem egy olyan sorba, ahol nem volt ember.
2020. júl. 4. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!