Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öröltél már más ember halálána...

Öröltél már más ember halálának? Ha én örülök más ember halálának az normális?

Figyelt kérdés

Volt egy szemétláda gazdag ember aki arcoskodott egy telepen volt főnök agyon akart ütni ki zavart a telepéről és nemsokal később agy infarktust kapott és meghalt. XD


Öröm táncot jártam és boldogsággal töltött el amikor megtudtam hogy nem csak a jó emberek halnak meg fiatalon hanem a rosszak is.


Ez normális ha boldogsággal tölt el ha egy ellenség vagy akire haragszunk meghal?



2020. júl. 5. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#8:

Nyugi, majd te is követed hamarosan, hülyegyerek, azt akkor mások fognak rajtad röhögni.

2020. júl. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyereket kene ezzel terhelni en meg ugy vagyok vele utolso.

Ha te mentel volna hasonlon at neked is kemeny lett volna.

2020. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Én anyósommal kapcsolatban érzek így. Sok évem megnyomorította, fontos események hiúsultak meg miatta, teljesen tönkretett idegileg, egyszerűen csak azt akarom, hogy tűnjön el. Nincs mi hiányozzon belőle! Iszonyat gonosz és rosszindulatú!
2020. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6%
Torz a lelked. Mas meg szanalmat erez egy borzalmas zsarnok tomeggyilkos diktator lattan is, aki szanalmassa valva nem ert semmit, es lepuffantjak, mint a veszett kutyat.
2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog az, hogy ha valakit utálsz és meghal annak örülsz!
2023. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14 - es. Nem.
2023. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!