Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudomtúl tenni...

Miért nem tudomtúl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

van egy dolog amiről nem tudok beszélni senkinek sem. hihetetlen. olyan régóta tart. kezd durva lenni. hogy lehetne békét teremteni a lelkünkben?

annyira ragaszkodom egy dologhoz, hogy nem tudom leírni. én felfogtam, hogy egyszer meghalunk. azt beszélik ezt nem lehet felfogni emberi ésszel. és még mielőtt eltávoznék, szeretnék pár dolgot az életben. nem baj ha nem írtok. most már jobb hogy leírtam



2020. júl. 6. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elalszol, akkor se ragaszkodsz ahhoz a dologhoz. Ugyanígy lesz ha majd egyszer meghalsz. Akkor már nem fogsz azon rágódni hogy mégis hol van az az adott dolog..
2020. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál. nem biztos, hogy pontosan fogalmaztam de ettől függetlenül értem mit mondasz. az a baj, hogy nekem ezt nem ide kellett volna írnom. sajnos most még írok a könnyem kicsordul annyira rosszul érzem magam. elnézést kérek ha értelmetlenül tettem fel itt kérdést. én soha nem tudtam beszélni senkinek az érzéseimről. mindig én hallgattam meg mindenkit. de így már jobban érzem magam, hogy leírhattam. köszönöm.
2020. júl. 6. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd le az érzéseidet, én meghallgatlak!
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mihez ragaszkodsz?
2020. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszön szépen :) talán ha lesz annyi erőm. egy nagyon egyszerű dolog nyomja a lelkem. de attól, hogy leírom nem lesz megoldva. de talán egyszer
2020. júl. 6. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, te érzed
2020. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen. egyébként szeretek segíteni másoknak.ha látom, hogy a környezetemben lévő emberek elakadnak vagy akadályba ütköznek, akkor próbálok nekik segíteni mert egy életünk van. hát nem is tudom mit írhatnék mert ehez semmi köze annak ami nyomja a lelkem. de azért alszom rá egyet
2020. júl. 6. 22:27
 8/9 A kérdező kommentje:
írhatnék?
2020. júl. 12. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen
2020. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!