Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan hogy valakinek...

Lehet olyan hogy valakinek simán szadista vagy mazochista hajlamai vannak és NEM szexuális értelemben, hanem simán? 19L

Figyelt kérdés
Én pl szerintem ilyen vagyok. A szex úgy maga nem érdekel, viszont így simán vannak szadista illetve mazochista hajlamaim már eléggé kicsi korom óta, nagyjából 11 évesen kezdődtek, akkor vettem észre hogy élvezek másokat megalázni. Viszont az embereknél mindemhol azt látom, csak szexuális értelembe használják. Viszont engem az a rész kifejezetten taszít. Csak simán szadista vagyok, errefelé hajlok nagyobb részt, de mazochista is. Vannak akik hasonló cipőben járnak, hogy szadista, meg mazo hajlamuk van, de a szex kifejezetten nem érdekli őket? Lenne kedvetek beszélgetni?

ápr. 29. 20:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Még szexben sem igazán, nemhogy anélkül! :O

38/F

ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Mazchista vagyok, kinozhatsz!
ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Aki a maganeletben szadista hajlamu, az agyban szub
ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De, mondom, engem a szex soha nem is érdekelt, nem volt párom se. Csak szimplán nagyon beteg szadista hajlamaim vannak, élvezem alázni és kínozni, meg fájdalmat okozni az embereknek. De a másik oldalt meg mazochista is vagyok, viszont ez sem szexuális értelemben, csak szeretem a fájdalmat, verést, meg alázást, meg ha valaki ledominál. Csak tényleg szex nélkul, mert az a része nekem érdektelen, és semleges.
ápr. 29. 20:59
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes probléma: szerintem válassz egy küzdősportot, tanuld meg, hogy profi legyél benne és ott le tudod vezetni ezt a fajta hajlamodat.
ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

én csak szexuálisan vagyok ezekre nyitott.

F

ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Kamu!
ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem te aszexuális vagy.
ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, de ha ezt kiírnám, mindenki belémkötne, hogy LGBTQ, meg stb. Most inkább így fejezem ki, hogy egyszerűen nem érdekel a szex, nem vonzódok sem a férfiakhoz, sem a nőkhöz. Sem a pénisz, sem a vagina nem izgat szexuálisan, egyikre sem gerjedek. 😅
ápr. 29. 21:09
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond.
ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!